OMRON, inovatif otomasyon çözümleri ile Geleceğin Fabrikaları Forumu’nda olacak! | Omron, Türkiye

Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON, inovatif otomasyon çözümleri ile Geleceğin Fabrikaları Forumu’nda olacak!

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Etkinlikler

OMRON, inovatif otomasyon çözümleri ile Geleceğin Fabrikaları Forumu’nda olacak!

OMRON, Dijital Dönüşüm Derneği çatısı altında, Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon çekim merkezi olma vizyonuyla Kocaeli Gebze’de kurulan Bilişim Vadisi'nde, 25-26 Eylül tarihlerinde bu yıl ikincisi düzenlecek Geleceğin Fabrikaları Forumu'da inovatif otomasyon çözümlerini anlatacak.

Geleceğin Fabrikaları Forumu’nun amacı; bir yandan dünyadaki yeni üretim teknolojilerine ülke sanayicisinin adapte olmasını kolaylaştırmak ve geleceğin fabrikalarına giden yol haritalarını, yeni yatırımları, çözüm sunan doğru partnerlerle birlikte belirlemek, diğer yandan bu teknolojilerin ülkemizde üretilmesine katkı sunmak.

Bu bağlamda OMRON’un toplum için fayda felsefesi çerçevesinde i-Automation konsepti ile üretime inovasyon getiren inovatif otomasyon çözümlerini etkinlik boyunca standında demoları vasıtasıyla ve toplantı programı içerisinde gerçekleştireceği sunumunda ziyaretçiler ile paylaşacak.

Akıllı ve esnek üretim

En yenilikçi OMRON Robotik Otomasyon sistemleri, zorlu ve talepkar üretim hatlarını geliştiriyor. Daha hızlı kurulum ve değişim, kullanımı kolay teknoloji ve dikey hat entegrasyonu ile daha hızlı veri toplama ve analizi ile üretim hattı verimliliğinizi artırıyor.

OMRON, endüstriyel robotlar ürün ailesini Eklemli (6 eksen), SCARA ve DELTA robotlardan, Kolaboratif ve Otonom Mobil robotlara kadar genişleterek artan talabe ve değişen ürün çeşidi, kalitesi ve şekline uygun çözümler sunuyor.

Ayrıca OMRON'un i-Automation! adını verdiği konsepti, otomasyonda inovasyona dayalı 3 temel ilkesi (Entegre, Akıllı ve İnteraktif) üretim dijitalleştirmesinde uzmanlaşmak için gereken tüm temel yetkinliği ve birlikte çalışılabilir çözümleri belirtiyor. Müşterilerinin bu hızla büyüyen global fırsattan yararlanmasına yardımcı oluyor. Endüstri 4.0'a dönüşüm, tüm paydaşların birlikte seyahat ettiği bir yolculuk ve bu yolculukta OMRON, geleceğin Bağlantılı, Kolaboratif ve Akıllı fabrikalarına dönüşümün nasıl destekleneceğini gösteriyor.

Forumda uzman ekibimizle buluşmak için kaydınızı şimdiden bırakın!

Gerçekleşecek forum öncesinde kaydınızı bırakarak stand alanında bulunacak uzman ekibimizle özel görüşmeler gerçekleştirebilir, projelerinizi anlatarak çözüm önerilerimizi dinleyebilirsiniz.

“i-Automation!" hakkında

Endüstriyel otomasyon alanında lider olan OMRON, görüntü işleme sensörleri ve diğer giriş cihazlarından, servo motorlar gibi çeşitli kontrol cihazları ve çıkış cihazları ile çeşitli emniyet cihazları ve endüstriyel robotlara kadar, kontrol komponentleri ve ekipmanları alanında çok çeşitli ürün gruplarına sahip. OMRON, bu cihazları yazılım yoluyla birleştirerek dünya genelindeki üreticiler için eşsiz ve son derece etkili otomasyon çözümleri geliştiriyor. Geliştirdiği ileri teknolojileri ve kapsamlı cihaz çeşitliliğini temel alan "innovative-Automation!" adlı stratejik konsept, inovasyonun üç temel öğesinden oluşmaktadır: "Entegre" (Kontrol evrimi), "Akıllı" (Bilgi ve İletişim Teknolojileri ile geliştirilen akıllı sistemler) ve "İnteraktif" (İnsanlar ve makineler arasında yeni bir uyum). Omron, bu konsepti hayata geçirerek üretim alanlarına inovasyon getirmek için var gücüyle çalışıyor.