Omron, akıllı ve esnek üretimi mümkün kılan teknolojileri ile Smart Future World Expo’da | Omron, Türkiye

Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Omron, akıllı ve esnek üretimi mümkün kılan teknolojileri ile Smart Future World Expo’da

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Etkinlikler

Omron, akıllı ve esnek üretimi mümkün kılan teknolojileri ile Smart Future World Expo’da

OMRON, 30-31 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Smart Future World Expo – Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Fuarı’nda ziyaretçilere akıllı ve esnek üretimi mümkün kılan teknolojilerini anlatacak. Stand alanında demo ürünleri ve aynı zamanda ana konferans salonu programı ile eş zamanlı Future Factories alanında gerçekleşecek panellerde zirveye gelen ziyaretçiler ile bulaşacak.

OMRON’un toplum için fayda felsefesi çerçevesinde i-Automation konsepti ile üretime inovasyon getiren inovatif otomasyon çözümlerini, etkinlik boyunca standında yer alan demo ürünleri ile deneyimleme ve zirve toplantı programı içerisinde gerçekleşecek panellerde dinleme imkanı bulabileceksiniz.

Etkinlik internet sayfasında yer alan zirve programını incelemenizi tavsiye ederiz.

Omron’un katıldığı panellerin ilki olan Yapay Zeka ile Akıllı Üretim oturumu, etkinliği ilk günü olan 30 Ekim günü 16:25’de başlayacak. İstanbul Ticaret Üniversitesi Dijital Ekonomi ve Pazarlama Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. A.Oğuz Demir’in yöneteceği panelde Omron Türkiye Ülke Pazarlama Müdürü Nurcan Konak ve Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ediz Altun yer alacak. Zirvenin ikinci gününde Omron’un aynı zamanda ana sponsoru olduğu Future Factories alanında gerçekleşecek Sanayinin Geleceği Nasıl Görünüyor? Sanayide İnsan, Robot Ve İstihdam konulu panelde Omron Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Emrah Atalan panelist olarak yer alacak. ENOSAD Başkan Yardımıcısı Dr. Hüseyin Halıcı’nın yöneteceği panel 31 Ekim günü saat 14:20’de başlayacak.

Smart Future World Expo

Smart Future Forum tarafından ilki 2016 yılında yapılan Smart Future World Expo: Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Fuarı teknoloji, iş dünyası ve kamunun önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize edilmektedir. Teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarının Türkiye'deki sanayici, iş dünyası temsilcileri ve yerel yöneticileriyle buluşması için Türkiye'nin en kapsamlı akıllı teknolojiler ve dijital dönüşüm etkinliği olma özelliği taşıyor.

Alanın uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Akıllı ve esnek üretim

En yenilikçi OMRON Robotik Otomasyon sistemleri, zorlu ve talepkar üretim hatlarını geliştiriyor. Daha hızlı kurulum ve değişim, kullanımı kolay teknoloji ve dikey hat entegrasyonu ile daha hızlı veri toplama ve analizi ile üretim hattı verimliliğinizi artırıyor.

OMRON, endüstriyel robotlar ürün ailesini Eklemli (6 eksen), SCARA ve DELTA robotlardan, Kolaboratif ve Otonom Mobil robotlara kadar genişleterek artan talabe ve değişen ürün çeşidi, kalitesi ve şekline uygun çözümler sunuyor.

Ayrıca OMRON'un i-Automation! adını verdiği konsepti, otomasyonda inovasyona dayalı 3 temel ilkesi (Entegre, Akıllı ve İnteraktif) üretim dijitalleştirmesinde uzmanlaşmak için gereken tüm temel yetkinliği ve birlikte çalışılabilir çözümleri belirtiyor. Müşterilerinin bu hızla büyüyen global fırsattan yararlanmasına yardımcı oluyor. Endüstri 4.0'a dönüşüm, tüm paydaşların birlikte seyahat ettiği bir yolculuk ve bu yolculukta OMRON, geleceğin Bağlantılı, Kolaboratif ve Akıllı fabrikalarına dönüşümün nasıl destekleneceğini gösteriyor.

i-Automation!

Endüstriyel otomasyon alanında lider olan OMRON, görüntü işleme sensörleri ve diğer giriş cihazlarından, servo motorlar gibi çeşitli kontrol cihazları ve çıkış cihazları ile çeşitli emniyet cihazları ve endüstriyel robotlara kadar, kontrol komponentleri ve ekipmanları alanında çok çeşitli ürün gruplarına sahip. OMRON, bu cihazları yazılım yoluyla birleştirerek dünya genelindeki üreticiler için eşsiz ve son derece etkili otomasyon çözümleri geliştiriyor. Geliştirdiği ileri teknolojileri ve kapsamlı cihaz çeşitliliğini temel alan "innovative-Automation!" adlı stratejik konsept, inovasyonun üç temel öğesinden oluşmaktadır: "Entegre" (Kontrol evrimi), "Akıllı" (Bilgi ve İletişim Teknolojileri ile geliştirilen akıllı sistemler) ve "İnteraktif" (İnsanlar ve makineler arasında yeni bir uyum). Omron, bu konsepti hayata geçirerek üretim alanlarına inovasyon getirmek için var gücüyle çalışıyor.