Hareket Kontrol Teknoloji Günleri | Omron, Türkiye

Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Hareket Kontrol Teknoloji Günleri

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Etkinlikler

Hareket Kontrol Teknoloji Günleri

Uygun yerler 250
Uygun tarihler yok. Bu eğitim programını takip etmek istiyorsanız lütfen [bizimle iletişime geçin]

Somundan harekete... Bir servo sisteminin kuruluş serüveni

OMRON ve WITTENSTEIN işbirliği ile, hareket kontrolünün temelini oluşturan servo sistemleri konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan seminerlerimize devam ediyoruz.

Servo sisteminin boyutlandırılması, redüktör, motor seçimi, yeni nesil hareket kontrol sistemleri ve kestirimci bakım çözümlerine uygulamalı anlatım ile daha yakından bakma fırsatı bulabileceğiniz seminerimizin programı, kayıt ve katılım detayları aşağıda belirtilmiştir.

Seminer Programı

09:30
Kısım 1
Hareket kontrol sistemi bileşenlerine genel bakış. Redüktörün kullanım amacı nedir, nasıl seçilir? Servo motor ve redüktör seçiminde izlenecek yol ve temel sorular. Doğru boyutlandırma nasıl yapılır? Sıfırdan bir servo sisteminin boyutlandırılması.
12:30
Öğle Yemeği Arası
13:30
Kısım 2
Sysmac* makine kontrol platformuna genel bakış. Sysmac ile 2 eksen servo kontrollü hareket sisteminin canlı devreye alınması (Eksen ayarları, kazanç ayarlarının yapılması, hareket komutları ile hareket verilmesi). Servo sistemlerinde kestirimci bakım çözümleri ve uygulaması. Soru & Cevap. Redüktör seçimi ve hareket kontrolcüsü programlama için ücretsiz eğitim çekilişi.


*Sysmac, OMRON'un kontrol cihazından yazılıma kadar tam entegrasyona sahip en yeni makine otomasyon platformudur. Hareket kontrol, lojik, emniyet, haberleşme ve görsel denetimi bütünleştiren; yapılandırma, programlama, simülasyon ve izlemeyi içeren bir yazılım kullanır (Sysmac Studio).

Ücretsiz eğitim şansı

Seminer sonunda katılımcılar arasından yapılan çekiliş ile aşağıdaki eğitimlere ücretsiz katılım hakkı verilecektir.

  • Sysmac temel programlama eğitimi (2 Gün) / OMRON 
  • Cymex5 boyutlandırma programı eğitimi / WITTENSTEIN

Şimdi hemen kaydolun!

Sektör profesyonellerine özel olarak düzenlenen etkinliğimizin interaktif ve verimli olabilmesi için katılımcı sayısı sınırlı tutulacaktır. Bu nedenle kaydınızı bir an önce yaptırabilirsiniz. Kayıt için firma kurumsal e-posta adresinizin kullanılması rica olunur.

Seminerimiz, 17 Eylül Salı günü, 09:30-16:30 saatleri arasında, Holiday Inn Istanbul Airport Hotel'de (Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No:35 34217 Bağcılar, İstanbul adresinde) gerçekleşecektir.

İnteraktif ve değer katan seminerler

Mümkün olduğunca interaktif ve katılımcılar için değerli bilgiler sunmasına özen gösterdiğimiz etkinliğimiz hakkında fikir sahibi olabilmek için daha önce gerçekleştirdiğimiz seminerlerimizden kısa görüntülere göz atabilirsiniz.