En Yeni Servo Teknolojisi: Önceden ayar için basit ve kolay yaklaşım | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: En Yeni Servo Teknolojisi: Önceden ayar için basit ve kolay yaklaşım

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

En Yeni Servo Teknolojisi: Önceden ayar için basit ve kolay yaklaşım

Geliştirme süresi ve makine performansı günümüz endüstrisi için kritik hedeflerdir. Makine parçalarının değiştirilmesi sırasında, genellikle motor konumlandırması da değişir ve makinenin kapatılması ve ince ayar yapılması gerekir ve bu işlem oldukça meşakkatlidir. Bu işlem makinenin çalışma zamanını ve performansını etkileyerek OEM'lere pahalıya mal olabilir.

Yeni 1S Servo Sistemimiz, hızlı ve akıllı makine ayarlamaya basit bir yaklaşım sunan devrimci yazılımımız sayesinde ayarlamayı kolaylaştırıyor. Daha önce görülmemiş olan bu teknoloji, kalite ve çalışma doğruluğundan taviz vermeden OEM'ler ve son kullanıcılar için ayarlama süresini önemli ölçüde düşürüyor.

OEM'ler

Zamanında gelişim süreci, iş gecikmelerini en aza indirmek ve ortadan kaldırmak için gayret eden OEM'ler için kritik bir faktördür. Kaliteli makine performansı şirketin kâr-zarar hanesi ve itibarı için çok önemlidir.

Son Kullanıcılar

Motorların yanlış konumlandırılarak makinenin çalışmamasına neden olmasından kaçınmaya çalışan son kullanıcılar için basit ve etkili ayarlar gereklidir. Onlar iş kalitesinden ödün vermeden servo ayarlamaya hızlı ve basit bir yaklaşıma gerek duyarlar.

Servo Ayarlamaya Bir Çözüm

Çözümümüz kısa sürede zahmetsiz makine ayarlama sağlar. Bu da çoklu eksen kurulumu ve ayarlamanın hiç olmadığı kadar kolay gerçekleştirilmesi ve makine performansının artması ile sonuçlanır. 1S Servo teknolojimiz müşterilerimize kurulum ve ayarlama süresinde %40'a varan kazanç sağlar. Bu eşsiz değer 3 yeni özellikle elde edilir.

before-after prod

* Ocak 2017'de Omron incelemesine dayalı olan önceki Sysmac Studio sürümü ile performans karşılaştırması.

Parametre Ayarlarını Kolaylaştırın "Çoklu Sürücü Penceresi"

SORUN: 1S Servo öncesinde, makinedeki her sürücünün ayrı yapılandırma pencerelerinde yapılandırılması ve izlenmesi gerekiyordu. Parametreleri ayarlamak ve izlemek için çoklu yapılandırmalar gereklidir.

ÇÖZÜMÜMÜZ: SYSMAC Studio çoklu sürücü parametre ve izleme penceresi sürücü kurulumuna sezgisel bir yol sunmaktadır. Verileri göstermede kullanılan bu yeni yöntem kullanıcıların öngörülemeyen hataları büyük ölçüde azaltmasını sağlar ve sonuç olarak parametre ayarı yapmayı çok basit bir hale getirir.

image-1 sol

Saatleri Saniyelere Düşürün "Parametre Kopya Aktarımı

SORUN: Çok sayıda ekseni olan makinelerde her sürücü ve eksen için sürücü parametrelerinin manuel olarak ayarlanması gereklidir. Bunun için çok zaman harcanır ve ayrıca yapılandırmada yanlış adım atma olasılığı artar.

ÇÖZÜMÜMÜZ: Parametre Kopya Aktarımı özelliğimizle makinede tek bir sürücü yapılandırıldıktan sonra diğer tüm sürücüler Sysmac Studio ile aynı parametrelerle yapılandırılabilir. Bu bir defalık eksen yapılandırma sadece birkaç saniyede birden fazla sürücüye kopyalanır.

image-2 sol

Ayarlamayı Kolaylaştırın "Çoklu Eksen Ayarlama Sihirbazı"

SORUN: Mevcut uygulama olan çoklu eksenleri birer birer ayarlama yöntemi çok fazla emek gerektirdiği ve yorucu olduğu kadar, en iyi sonucu elde etmek için her ekseni ayrı ayrı ayarlamak çok çaba gerektirir.

ÇÖZÜMÜMÜZ: Otomasyon platformumuz SYSMAC Studio'nun Çoklu Eksen Ayarlama Sihirbazı birden fazla eksenin kısa sürede eş zamanlı olarak ayarlanmasını sağlar. Bu işlevin basitliği uzman olmayan kullanıcıların bile ideal sistem performansı elde etmesini sağlar.

image-3 sol

OMRON Motor Boyutlandırma Aracı ile değerli zamanınızdan %60 tasarruf edin

OMRON Servo Motor Boyutlandırma Aracı sadece doğru servo boyutunu kolayca seçmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda grafik ortam aracılığıyla tüm makine sisteminizin görselleştirilmesini sağlar.

  • Tüm makine için servo boyutlandırma aracı.
  • Kinematik zincirin grafik ortamı.
  • Elektronik CAM tablosunu içe aktarma özellikleri

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin