Hannover Messe 2017 Fuarında Yapay Zeka İş Başında | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Hannover Messe 2017 Fuarında Yapay Zeka İş Başında

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Hannover Messe 2017 Fuarında Yapay Zeka İş Başında

Yapay Zeka teknolojilerimizi tanıtmak üzere Hannover Messe 2017 fuarında 3. nesil Forpheus'u beğeninize sunuyoruz. Cana yakın, akıllı ve işbirlikçi masa tenisi robotumuz geçen yıla kıyasla artık çok daha akıllı. Artık yorumlayabiliyor, tahminde bulunabiliyor, öğrenebiliyor, düşünebiliyor, harekete geçebiliyor, bağlanabiliyor ve insanlarla iletişim kurabiliyor.

Daha yakından deneyimleyin

Yapay zeka, üretim endüstrisinde devrim yaratacak. Bu teknoloji makinelerin algılamasını, kavramasını, harekete geçmesini ve kendi başına ya da insanların eylemlerini görerek öğrenmesini sağlayan birden fazla teknolojinin birleşimidir. Peki yapay zeka üretim ortamınıza nasıl fayda sağlar?

Hat operatörlerinizin en iyi özelliklerini ortaya çıkarın

Hat operatörlerinizin en iyi yaptıkları işe odaklanmasını sağlayın. Gerisini yapay zeka halleder.

Yapay zeka, deneyimlerden öğrenme ve zamanla kendini geliştirme yeteneğine sahiptir.

Öngören ve kestirimci bakım, gerçek zamanlı modelleri tanıma becerisini günden güne iyileştiren yapay zekadan güç alır. Makine verilerindeki muazzam artışla birlikte hat operatörlerinizin büyük verilerdeki modelleri görmesi imkansız hale gelir.

Yapay zeka, bu tür modelleri anında fark edip raporlar ve düzensizlikleri giderme konusunda operatörlerinize önerilerde bulunur. Bu sayede, fabrika katınızda ani duruş veya gereksiz bakım nedeniyle yaşanan iş kesintilerinin önüne geçilmiş olur. Yapay zeka gerçekten bakım gerektiğinde sizi tam vaktinde bilgilendirir.

Yapay zeka iş başında: Hannover Messe fuarında yeni masa tenisi koçunuz Forpheus ile tanışın

Forpheus, Omron ailesinin en akıllı ve en dikkatli üyesidir. O, yapay zeka güdümlü bir masa tenisi robotu ve biz hepimiz onunla gurur duyuyoruz.

Hannover Messe fuarı, Forpheus ile maç yaparak yapay zekanın kendi kendine öğrenme özelliğini deneyimlemeniz için eşsiz bir fırsat. İşbirlikçi masa tenisi antrenörü robotumuz, yapay zeka tarafından yönlendirilerek insanların oyunda kendilerini geliştirmesine yardımcı olur.

omron original forpheus event

Omron Avrupa'da Avrupa AR-GE Yöneticisi Tim Foreman, "Masa tenisi robotumuz, her seviyeden masa tenisi oyuncusu tarafından saatlerce eğitildi. Bu şekilde Forpheus farklı beceri seviyelerindeki modelleri fark edebilir hale geldi. Sonuç olarak Forpheus, oyuncuların oyunda kendilerini geliştirebilmesi için kendi oynama tarzını kişilere göre uyarlıyor. Bu tür gelişmiş teknolojileri, müşterilerimizle işbirliği yaparak endüstriyel amaçlar doğrultusunda genişletmek istiyoruz" diyor.

Gelin, fabrikanızda yapay zekanın nasıl uygulanacağını birinci ağızdan öğrenin.

Forpheus ile maç yapmak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Kaçırmayın!

Ücretsiz biletinizi hemen alın!

24-28 Nisan

Hannover Messe 2017

9. Salon, F24 standı

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin