Omron partnerleri Barselona’daki Otomasyon Teknoloji Merkezi’nde bir araya geldi | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Omron partnerleri Barselona’daki Otomasyon Teknoloji Merkezi’nde bir araya geldi

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Omron partnerleri Barselona’daki Otomasyon Teknoloji Merkezi’nde bir araya geldi

Geçtiğimiz yılı yine yüksek büyüme oranı ile geride bırakmayı başaran Omron, Türkiye geneline yayılmış geniş partner ağını her geçen yıl daha da artırarak yoluna emin adımlarla yürürken bu başarısında büyük pay sahibi olan bayileri ve çözüm ortakları ile Sysmac’ın kalbi olarak nitelendirdiği Barselona’daki Otomasyon Teknoloji Merkezi’nde bir araya geldi.

Bir önceki yıl Amsterdam’da gerçekleşen ve artık her yıl gelenekselleşen buluşmaya bu yıl Barselona’daki Omron Otomasyon Teknoloji Merkezi ev sahipliği yaptı.

img 6022 peop

Omron’un Endüstri 4.0 çerçevesinde geliştirdiği yenilikçi otomasyon teknolojilerinin referans noktası olan Sysmac Otomasyon Platformu’nun Avrupa’daki üssü olan Otomasyon Teknoloji Merkezi’ne (ATC) yapılan yolculuğun yanı sıra Barselona’nın dünyaca ünlü turistik merkezlerini gezme şansını bulan tüm ekip, Flamenko Dans gösterisi ve İspanya mutfağını deneyimledikleri yemek organizasyonları ile dolu keyifli bir 3 gün geride bırakıp başarılı ve yoğun geçen bir yılın yorgunluğunu atmış oldu.

img 5719 peop

Başarılı bayilere plaketleri sunuldu

Otomasyon Teknoloji Merkezi tanıtım turu sonunda geride kalan yılın değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda Omron Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu, Satış Müdürü Yasin Dora ve Pazarlama Müdürü Nurcan Konak da birer sunum gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıl en yüksek satış rakamları ile öne çıkan başarılı bayilere Omron Türkiye Satış Müdürü Yasin Dora tarafından ödül plaketleri verilirken, tüm katılımcı bayilere de Omron’un sadakat plaketi takdim edildi.

img 5954 peop

* Bulunduğunuz şehir veya bölgede hizmet veren Omron iş ortaklarına ulaşmak için Omron’un web sitesinde yer alan iletişim sayfasına göz atabilirsiniz.

Sysmac otomasyon platformu

Sysmac, Omron'un tek bir yazılım altında otomasyon tesisi üzerinde tam kontrol ve yönetim olanağı sağlayan entegre otomasyon platformudur. Küresel standartlara ve açık ağlara dayalı programlama, küresel olarak standart bir sistemin oluşturulmasını sağlar. Bu platformun merkezinde yer alan makine kontrolörü serisi, tüm makine cihazlarıyla senkronize kontrol olanağının yanı sıra hareket, robotlar, görsel denetim, emniyet ve veritabanı bağlantısı gibi gelişmiş fonksiyonlar sunar. Birden fazla disiplini bir araya getiren bu kavram sayesinde çözüm mimarinizi basitleştirebilir, programlamayı azaltabilir ve verimliliği optimize edebilirsiniz.

img 5845 peop

Günümüzün iş modeli taleplerini karşılıyor

Omron'un entegre, akıllı ve interaktif teknoloji çözümleri üreticilerin yenilik yaparak verimlilik, esneklik ve kaliteyi artırırken ürünlerini geliştirmelerine imkan tanıyor. Dünya çapındaki lider üreticiler; Omron'un entegre robot teknolojileri, bağımsız akıllı araçları (AIV), algılama, kontrol, emniyet, komponentler ve gelişmiş denetim çözümlerini kullanıyor. Dikey ve yatay entegrasyon, akıllı ürün verisi kullanımı ve İnsan-Makine işbirliği üretim alanında otomatik optimizasyonun önünü açıyor. Omron bu tür teknolojileri geliştirip üretmenin ve patentini almanın yanı sıra uygulanması için gerekli mimariyi de sunuyor. Omron'un Sysmac platform mimarisi tüm bu öğeleri bir araya getirerek üretim ortaklarının sektörde lider haline gelmesini sağlıyor.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin