Dünyanın en hızlı ve ilk 4 kollu Delta robotu PPMA'da | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Dünyanın en hızlı ve ilk 4 kollu Delta robotu PPMA'da

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Dünyanın en hızlı ve ilk 4 kollu Delta robotu PPMA'da

Omron, dakikada 300 top tutma hızıyla dünyanın en hızlı ve esnek Delta pick and place robotunu PPMA 2017 fuarında B34 numaralı stantta meraklılarıyla buluşturuyor.

Piyasadaki tek dört kollu Delta robot olan Omron Quattro, daha geniş bir faaliyet alanının yanı sıra daha önce görülmemiş bir müdahale seviyesi de sunuyor. Aynı zamanda USDA sertifikalı olan ve birincil gıda işleme için güvenli malzemelerden üretilen Quattro, bu özellikleriyle hijyen bakımından piyasadaki tüm robotlardan daha gelişmiş bir seçenek.

Quattro Delta robotun üstün performansı, standart üç kollu Delta robotlara göre önemli avantajlar sunan benzersiz, patentli, dört kollu döner platforma dayanıyor. Dördüncü kol, standart tasarımlara kıyasla %30'a kadar daha fazla erişim imkanı sağlayarak robotun, daha geniş konveyörlere erişim de dahil olmak üzere, daha geniş bir operasyon alanında hizmet sunmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca robota eğimli çalışma olanağı sağlayan ekstra kol, paketleme ve diğer otomasyon uygulamalarında gerçek anlamda fark yaratarak yükün alındığı açıdan farklı bir açıyla yerleştirilmesine imkan tanıyor. Hız, müdahale, erişim ve 15 kg yük kapasitesinin ortaya çıkardığı güçlü kombinasyon, Omron Quattro Delta'nın tüm genel otomasyon uygulamaları için ideal bir seçim olmasını sağlıyor.

Omron Pazarlama Müdürü Dan Rossek konuyla ilgili şunları söylüyor: "PPMA üyeleri Birleşik Krallık'ta gıda, eczacılık ve FMCG sektörlerinde faaliyet gösteren marka sahiplerinin ilgisini çekmek için en yeni ve gelişmiş teknolojileri sergilemeyi hedefliyor. Bu yıl, Omron dünyadaki tek 4 kollu Delta robot olan Quattro'yu görücüye çıkarıyor. Quattro aynı zamanda piyasadaki en hızlı Delta robot ve USDA hijyen sertifikalı tek sistem olma özelliğine de sahip. Bu robot herkesin mutlaka görmesi gereken bir mühendislik harikası."

B34 numaralı stantta sergilenen Quattro Delta, Omron'un geleceğe yönelik OKAO yazılımı için bir ön gösterim niteliğinde. Gösterimde üretim sürecinde güçlü hareket kontrolünün yanı sıra yüz tanıma teknolojisinin kontrol fonksiyonları ve bilgi alanında farklı erişim seviyelerine ulaşmak için nasıl kullanılabileceği sergilenecek. Omron ayrıca önemli makine ve üretim verilerinin tamamen görsel bir şekilde sunulmasını sağlayan yeni 4.0 uyumlu görselleştirme platformunu da görücüye çıkaracak.

Omron, 26-28 Eylül 2017 tarihlerinde NEC Birmingham'da gerçekleştirilecek PPMA Total Show fuarında B34 numaralı stantta Quattro Paralel Delta robot ve OKAO yazılımına sahip akıllı fabrika konseptinin yanı sıra yeni görselleştirme platformunu da sergileyecek.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin