OMRON Win Eurasia 2022'de otomasyon çözümlerinde gerçek üretim evrimini sunacak | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON Win Eurasia 2022'de otomasyon çözümlerinde gerçek üretim evrimini sunacak

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON Win Eurasia 2022'de otomasyon çözümlerinde gerçek üretim evrimini sunacak

İnsan becerilerinin ötesinde otomasyon, insanlarla makineler arasında gelişmiş iş birliği ve üretim tesislerinde dijital dönüşümü hızlandırmak; üreticilerin esnek, verimli ve sürdürülebilir üretim gerçekleştirmelerine yardımcı olacak. Win Eurasia 2022 (8-11 Haziran) fuarında 2. salon D100 ana standımız ve 5G Arenadaki D190 standında OMRON'u ziyaret edin.

Win Eurasia 2022'de OMRON, önümüzdeki on yıl için üretim evriminin yönü olarak belirlediği     "i-Automation"ın (OMRON'un üretim inovasyonu konsepti) gelecekteki şeklini sergileyecek. OMRON, standında gerçek bir fabrika zeminini yansıtan yeni bir tasarım ile otomasyon konseptinin üç temel unsurunu (akıllı, entegre ve interaktif otomasyon) hayata geçiriyor. OMRON misyonunu yaşamları iyileştiren ve daha iyi bir topluma katkıda bulunan endüstriyel otomasyon çözümleri oluşturuyor.

OMRON Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu, "OMRON esnek üretim sunmanın yanı sıra iş gücü güvenliği, ürün kalitesi ve sürdürülebilirlik sağlamaya odaklanıyor. Innovative-Automation! konseptimiz çerçevesinde Win Eurasia’daki 2. salon D100 ana standımız ve 5G Arenadaki D190 standında OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm çerçevesinde geliştirdiği inovatif otomasyon teknolojilerini yerinde görme fırsatını sunacağız” diyor.

Ziyaretçiler robotik, makine görsel denetimi, emniyetli, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli kontrol uygulama teknolojisi, yapay zeka ve veri bilimine dayalı üretim tesislerinin inovatif çözümlerini deneyimleyebilir. Buna ek olarak, üretkenlik ve enerji verimliliğini dengeleyen OMRON, küresel çevreyi göz önünde bulundurarak hızla değişen pazar ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi üretime katkıda bulunur.

OMRON Robotik Otomasyonu, Win Eurasia 5G Arena’da!

OMRON Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu, "OMRON olarak, temel algılama ve kontrol teknolojilerimize Yapay Zeka ekleyerek Endüstri 4.0’a uyumlu Akıllı Fabrikalar ve inovatif ürünler geliştirilmesine olanak sağlayan en ileri teknolojileri sunuyoruz. 5G Arenada D190 standında, Omron’un Gelişmiş Robotik Çözümlerini 5G Özelleştirilmiş Mobil Şebeke teknolojisiyle gerçek bir uygulamada çalışırken görebilirsiniz. Yenilikçi otomasyonun gelecek odaklı üretiminin temelini nasıl oluşturabileceğini tartışmak için bizi ziyaret edin" diyor.

hannover messe cell-line system 1 fcard event

Akıllı Hücre Üretim Hattı

Bir Avrupa fuarında ilk kez gösterilen yenilikçi otomasyonun bir örneği, OMRON'un yeni Akıllı Hücre Üretim Hattıdır. Verimli ve yüksek kaliteli montaj ve üretimi destekleyen en yenilikçi kontrol, bilgi ve üretim sistemlerinden biridir. Bu konsept, Japonya'daki OMRON fabrikalarının yanı sıra Çin'in Şanghay kentindeki OMRON fabrikalarında, çalışanlar ve makineler arasında uyum sağlamaya yönelik bir sistem olarak test edilmiş ve uygulamaya konulmuştur. Hızlandırılmış çalışan eğitimi ve bilgi aktarımı, sıfır kusurlu üretim ve gelişmiş iş akışı verimliliği, özellikle yüksek karışımlı, düşük hacimli (HMLV) operasyonlara sahip üreticilerin bu yeni hat kontrolü yaklaşımını uygulamaktan elde edeceği doğrudan faydalardan sadece üçüdür. Win Eurasia 2022'de (8 - 11 Haziran) 2. salon D100 ana standımız ve 5G Arenadaki D190 standında OMRON'u ziyaret edin. 

Win Eurasia 2022'yi ziyaret edin

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin