E-Bülten açıklaması

Omron’ un e-bülten’ ine bugün abone olursanız en son çıkan e-bülten e-posta adresinize gönderilecektir. E-Bülten ürünler hakkında yararlı bilgiler, en son uygulama teknolojileri, güncel uygulamalar hakkında uzmanların bilgilerini ve daha fazlasını içermektedir.

E-Posta bültenine abone olma

E-posta bültenlerimizi alabilmek için bültene üye ol’ u tıklayarak kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bizden bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta aboneliğinizi etkinleştiren bir bağlantı içermektedir. Bu metot hukuki konular nedeniyle ve kimsenin e-posta adresinizi kötüye kullanmadığından emin olmak için kullanılmaktadır. Eğer abonelikten çıkmaya karar verirseniz, bunu web adresimiz üzerinden yapmak için bağlantılar bulunmaktadır ve e-posta bülteninin alt kısmında da link mevcuttur.

Yayın Sıklığı

Omron yeni bilgileri aylık olarak yayınlayacak ve iki hafta içerisinde bir defadan fazla yayınlamayacaktır. Yayın sıklığı ve Spam konusunda Avrupa yasalarına uymaktayız. Sizlere istenmeyen e-postalar göndermeyeceğiz. Yalnızca e-posta bülteni servisine üye olmayı onayladığınız zaman e-posta alacaksınız.

Değişen E-postalar

Kişisel bilgilerinizi saklamadığımız için e-posta adresinizi değiştirmemiz mümkün değildir. Omron’ un E-Bülten’ine üye olduysanız ve var olan e-posta adresinizi değiştirecekseniz veya artık geçerli olmayacaksa lütfen eski e-posta adresinizle kayıtlı olduğunuz e-posta bülten aboneliğinden çıkınız ve sonra yeni e-posta adresinizle e-posta haber bültenine kayıt.

Kişisel bilgiler

Kişisel bilgileriniz güvenli bir şekilde tutulacaktır. Sağlanan kişisel bilgiler Omron kuruluşu dışına paylaşılmayacaktır ve yalnızca Omron’ un e-bültenini göndermek için kullanılacaktır.

Abonelikten Çıkma

E-posta bülteni aboneliğinden çıkma . Abonelikten çıktıktan sonra bizim tarafımızdan bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta bültenimizi daha fazla almak istemediğinizi onaylamanızı sağlayacaktır.