Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: G2RV endüstriyel röle artık eşsiz kilitlenebilir test switchi ile sunuluyor

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

G2RV endüstriyel röle artık eşsiz kilitlenebilir test switchi ile sunuluyor

Omron, geleceğin Akıllı Fabrikası'ndaki akıllı otomasyon için tasarlanan Röle 4.0 ile G2RV endüstriyel röle serisini bir sonraki seviyeye taşıdı. G2RV serisi rölelere eklenen kilitlenebilir test switchi sayesinde operatörlerin ve mühendislerin bir panel, makina veya sistemin işlevselliğini test etme avantajı sağlanmaktadır.

Test switchi, kazayla çalıştırılmayı önlemeye yönelik döner bir koruyucu kapağa sahiptir. Ayrıca bu kapak, örneğin; tehlikeli bir ortamda operatörlerin belirli bir mesafeden bakıldığında switchin korumalı olduğunu görmelerini mümkün kılar.

Tek orijinal ince endüstriyel röle

Mevcut bir PCB röleden uyarlanmak yerine en başından itibaren kendi ilkelerine göre tasarlanan Omron'un G2RV serisi, piyasadaki tek orijinal ince endüstriyel röledir. Böylece G2RV, makina üreticilerine ve pano imalatçılarına çok çeşitli faydalar sunmaktadır. Sadece 6 mm genişliğe sahip olmasına rağmen endüstriyel uygulamalar için gereken tüm dayanıklılık ve güvenilirliği sağlamaktadır. Böylece kompakt panolar ve ekipmanlar için idealdir.

g2rv pressimage white prod

Endüstriyel G2RV rölenin merkezinde soket ile röle arasında yüksek iletkenliği ve güvenilir bağlantıyı sağlayan geniş kontak yüzeyine sahip güçlü bir mekanik pin bulunmaktadır. Döner koruyucu kapağa sahip patentli switch tasarımının mevcut bir PCB röleden uyarlanma yoluyla elde edilmesi (neredeyse) imkansızdır.

Sınırsız özellikli endüstriyel röle

G2RV, standart olarak LED göstergesine, mekanik indikatöre ve şeffaf kasaya sahip bir endüstriyel röledir ve bu sayede çalışma durumu rahatlıkla görülebilmektedir. PLC'lerle kolayca kullanılabilir ve bastırmalı (push-in) terminaller sayesinde kablolama hızlı ve güvenilirdir. 6 A’ya kadar anahtarlayabilen, 6 farklı bobin gerilim çeşidine sahip geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Ayrıca seride 30 VAC veya 36 VDC’ye kadar 50 mA’lik giriş sinyalleri gibi hassas yükleri güvenilir bir şekilde anahtarlamak için özel olarak tasarlanan ‘’input’’ röleler yer almaktadır. Sunulan farklı aksesuar ve PLC kablo seçenekleri (Omron ve piyasadaki diğer PLC’lere uygun, konnektörlü kablolar) G2RV serisini çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için ideal bir hale getirmiştir.

Tüm Omron ürünlerinde olduğu gibi patentli, kilitlenebilir koruma kapaklı test switchine sahip G2RV röle serileri en yüksek kalite ile imal edilmiştir ve CE, VDE ve cUlus dahil ilgili uluslararası standartlara uygundur.

G2RV, next step in the evolution of relays
  • G2RV, next step in the evolution of relays

    G2RV, next step in the evolution of relays

    http://industrial.omron.eu/g2rv We have taken our G2RV industrial relay to the next level. A patented lockable test switch has been added to test the functionality of a panel or a machine. You can simulate an actuator when modules are offline or have been removed. There is also a protective cover to prevent accidental operation.

    01:23
Omron Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin