Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Portalis, Omron Avrupa Genelindeki Serileştirme Sistem Entegratörü Seçildi

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Portalis, Omron Avrupa Genelindeki Serileştirme Sistem Entegratörü Seçildi

Portalis, Omron kontrollerini kullanarak serileştirme ve izlenebilirlikte Avrupa ölçeğinde ekonomik çözümler sunan ilk Avrupa Geneli Sistem Entegratörlerinden biridir. İşbirliği, Omron'un Avrupa genelindeki ilaç, yiyecek ve içecek pazarlarındaki müşterileri için en verimli ve ekonomik otomasyon çözümünün sağlanmasına odaklanmaktadır.

İşbirliği Programı aracılığıyla sağlanan hizmet ve kaynaklar, üretim süreçlerini yükseltmek veya daha yüksek verimlilik ya da üretkenlik çözümleri isteyen Avrupalı müşteriler için daha etkili ve daha iyi yönetilen sistemlere dönüştürülecektir.

Omron'un Sistem Entegratörü İş Ortağı Programı, Omron'un sahip olduğu kullanımı kolay kontroller ile uygun fiyatlı otomasyon sistemi tasarlayıp sunabilen kalifiye iş ortakları için otomasyon projeleri sunan bir hizmettir.

Omron Sistem Entegratörleri, anahtar teslim sistem çözümleri sunarak en yeni teknolojilerimizin uygulanmasında uzmanlığını kanıtlamıştır. Bunlar, operasyonel mükemmellik, uygulama uzmanlığı ve müşteri odağı için Omron'un sıkı gereksinimlerini karşılar. Aynı zamanda Omron'un belirli pazarlardaki özelliklerini tamamlayan endüstri ve uygulama deneyimine sahiptir.

İrlanda'nın Killarney kentinde bulunan Portalis Limited, serileştirme, entegrasyon ve ilaç, tıbbi cihaz ve beslenme sektörü ürünlerinin izlenmesi ile takip edilmesi konusunda uzmanlaşmış, ISO-9001 2015 standardı belgesine sahip lider bir uluslararası teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır.

Portalis, bir müşterinin mevcut teknoloji durumunu ve uyumluluk ihtiyaçlarını değerlendirmek için kalifiye ve deneyimli konu uzmanları (SME'ler) sağlar. Bu değerlendirmede ISA-95'in 0-5 arası seviyeleri ile mevcut üretim ortamına entegre edilen donanım ve yazılım çözümü tasarımı sağlamaya odaklanılır.

Ayrıca Portalis, üretim verimliliği ve ürün kalitesini koruyarak teknoloji ve sürece yönelik bilgi aktarımı ile yeni teknoloji ve süreçlerin kesintisiz entegrasyonunu sağlamak için müşteri konumlarında geçici olarak görevlendirilmek üzere BT uzmanlarıyla bir araya getirerek danışmanlık otomasyon mühendislerini atar.

Portalis şunları gerçekleştirebilir:

  • Avrupa proje yönetimi
  • Yerinde teknik inceleme
  • Tasarım
  • Ismarlama teknoloji değerlendirmesi ve geliştirmesi
  • Hat seviyesi üretim sistemi
  • Hat seviyesi yazılım çözümleri
  • Üretim hattı kavramsallaştırma
  • Sistem entegrasyonu
  • Donanım ve yazılım çözümleri
  • Mühendis desteği ve hizmetleri

Portalis hakkında daha fazla bilgi için portalis.ie adresini ziyaret edin

Omron Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin