Etkinlikler

Avrupa genelinde pek çok otomasyon etkinliğinde ve otomasyon fuarında karşılaşabiliriz.

Lütfen daha fazla bilgi için aşağıdaki programa göz atın.

ETKINLIK
win_logo.jpg

WIN Otomasyon

Türkiye ve Avrasya Bölgesindeki üretim sektörünün en önemli ticaret fuarı olan WIN Otomasyon, 7 endüstriyel sektördeki profesyonel ziyaretçilere ürün ve hizmetler sunmayı sürdürüyor. Çok sayıdaki uluslararası katılımcısı ve ziyaretçisiyle bu fuar, yeni piyasalara açılmak isteyen firmalar için benzersiz fırsatlar sunuyor.

19 Mar 2017

Türkiye, İstanbul

DAHA FAZLA BILGI
ETKINLIK
HANNOVER-MESSE2.jpg

Hannover Fuarı 2017

Endüstriyel teknolojiler konusunda endüstriyel otomasyon ve BT, enerji ve çevre teknolojileri, endüstriyel tedarik, üretim mühendisliği ve hizmetleri ile AR-GE gibi tüm temel sektörlerdeki yenilikleri ve çığır açan çözümleri öne çıkaran lider bir fuardır.

Endüstri 4.0, Hannover fuar komitesi tarafından ortaya konulmuştur; dolayısıyla burası en son yenilikleri öğrenmek için ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.

28 Nis 2017

Almanya, Hannover

DAHA FAZLA BILGI
ETKINLIK
SPS_2017_LOGO_date_color.jpg

SPS İtalya

SPS İtalya'nın kökeni, 20 yıldan uzun zamandır Almanya ve Avrupa'da endüstriyel otomasyon alanındaki temel etkinlik olan Alman fuarına dayanıyor. Etkinlik, tedarikçilerle üreticileri bir araya getiriyor; böylece SPS İtalya, İtalyan otomasyon sektörü için temel bir fırsat olarak öne çıkıyor.

25 May 2017

İtalya, Parma

DAHA FAZLA BILGI