Tamir Servisi

Kolay ve hızlı

Omron Avrupa, Hollanda, Hertogenbosch'ta yer alan Avrupa Tamir Merkezinden (ERC) koordine edilen bir tamir servisi sunar.

ERC, PLC'ler, Zamanlayıcılar, Sayaçlar, Görüntü ve Kimlik sistemleri, İnvertörler ve Servo sürücüler de dahil olmak üzere Omron ürünlerinin çoğu için yüksek kaliteli tamir servisi sağlar. Ürünlerin genellikle parça düzeyinde tamiri için en son teknolojiden faydalanan ERC, detaylı bir tamir raporu sunmakla kalmaz, maliyetleri olabildiğince düşük tutarak en iyi hizmeti en iyi fiyata verir.

Tamir talebi

Avrupa Tamir Veritabanı

Avrupa Tamir Veritabanı, yerel ofislerimize ve distribütörlerimize tamir talebini kolayca raporlayıp ve izleyecekleri bir araç sağlar.

Tamir talebi girildikten sonra DHL taşıma belgeleri otomatik olarak oluşturulur. Tamir döngüsünün durumu da takip edilebilir. Tamir için sabit fiyat peşin olarak alınır!

Avrupa Tamir Veritabanına Erişin

İzleme ve Takip

Omron Avrupa Tamir Merkezi’nde takip ve haber alma seçeneği mevcuttur.

Burada, RMA numaranızı girerek tamir sürecindeki son durumdan haberdar olabilirsiniz. RMA numarası, tamire yetki verildiğinde size yerel Omron birimi tarafından verilen ‘tamir numarasıdır’.

RMA numaranızla Takip ve Haber Alma servisini kullanın