Çevreci Otomasyon

Sürdürülebilir geliştirmeyi bir iş fırsatına dönüştüren çözümler

Uzun olmayan bir zaman önce 'çevreci' uygulamalar atık miktarını azaltmış, enerji tasarrufu sağlamış ve kirliliği en aza indirmiş olabilir, ancak bunların maliyetleri sağladıkları tasarrufu aşıyordu. Artık değil. Omron Çevreci Otomasyon çözümleriyle çevre için en iyi olanı yapma kendiniz için de en iyisini yapma anlamına gelebilir. İster kısa vadeli taktikler isterse şirketin genel uzun vadeli stratejileri olsun, Omron size fikir verebildiği gibi bunları gerçekleştirmek için çözümler ve uzmanlık da sunabilir.

Bu sayfayı yeni iş fırsatlarına açılan kapınız olarak düşünün. Müşteri yorumları, ürün incelemeleri, çevreci strateji tavsiyeleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Çok daha fazlasını. Aşağıya bir bakın.

Nereden başlamak istersiniz?

EU_photovoltaic_solution_420x170.jpg

Fotovoltaik çözümler

Fotovoltaik güç üretiminizi artırmanıza yardımcı olacak teknolojiyi, desteği ve bilgiyi sunuyoruz. İster yeni bir sistem tasarlayın ister mevcut bir kurulumu geliştirin, güneş enerjisi santralinizi optimize etmenize yardımcı olacak fotovoltaik çözümlerine sahibiz.

daha fazla bilgi
EU_energy_solution_420x170.jpg

Enerji izleme

Enerji kullanımını anlamak, enerji tasarrufunun ilk adımıdır. Aşırı güç tüketen cihazları tespit etmek için sisteminizin derinliklerindeki enerji israfını ortaya çıkaran donanım ve yazılım çözümlerini keşfedin.

daha fazla bilgi
EU_energy_efficiency_400x170.jpg

Enerji tasarrufu

Performans ya da işlevsellikten ödün vermeden enerji tasarrufu sunan yeni çözümleri keşfedin. Artan sistem performansından faydalanırken daha yüksek enerji verimliliği sağlayın.

daha fazla bilgi

En yeni makaleleri okuyun

EU_solar_Azienda_agricola_Enego_420x420.jpg

"On Energy Project" ile işbirliğimiz

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, İtalyan PV kurulum şirketi "On Energy Project", 400'den fazla güneş enerjisi santrali üretti ve şu anda yaklaşık 600 tesisi yönetiyor. Şirket ayrıca teknik referanslarını kaybetmiş müşteriler için satış sonrası hizmetlerimizi de destekliyor. Beklendiği üzere, On Energy Project'in büyümesi ve bu kurumsal başarısı, şirketin kurulum güvenilirliği ve performansı konusunda bir itibar geliştirmesi sayesinde gerçekleşti.

daha fazla bilgi
Tracking.jpg

Beklenenden %10 daha fazla çıkış

San Gabriele PV güç istasyonu Sicilya'da Nisan 2010'da üretime alındı ve ülkenin ulusal şebekesine katkıda bulunmaya başladı. KP100L inverterler ve yüksek profesyonellikte bakım operasyonu sayesinde, toplam enerji çıkışı bu 4 MWp tesis için öngörülen değerin önemli ölçüde üstüne çıktı. 5 yıldan bu yana hizmet veren tesisin verimliliği hala orijinal beklentilerin %7 - 11 üzerinde bir seyir izlemektedir.

daha fazla bilgi
TUVR_logo_420xX.jpg

Global sertifika kuruluşu PID çözümlerimizin verimliliğini doğruladı

Bağımsız bir kuruluş olan TÜV Rheinland İtalya tarafından gerçekleştirilen yoğun ve kapsamlı testler, PID çözümlerimizin mükemmelliğini doğruladı. PID çözümlerimizi kullanan TÜV mühendisleri, önemli ölçüde düşük performans gösteren PV panellerini, panel üreticileri tarafından belirtilenlere çok yakın güç çıkışı sağlayacak şekilde onardılar. 

daha fazla bilgi