Fotovoltaik çözümler

Fotovoltaik güç üretiminizi artırmanıza yardımcı olacak teknolojiyi, desteği ve bilgiyi sunuyoruz. İster yeni bir sistem tasarlayın ister mevcut bir kurulumu geliştirin, güneş enerjisi santralinizi optimize etmenize yardımcı olacak fotovoltaik çözümlerine sahibiz.

Yeni kurulum için çözümler (pazar)

EU_solar_Azienda_agricola_Enego_420x420.jpg

"On Energy Project" ile işbirliğimiz

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, İtalyan PV kurulum şirketi "On Energy Project", 400'den fazla güneş enerjisi santrali üretti ve şu anda yaklaşık 600 tesisi yönetiyor. Şirket ayrıca teknik referanslarını kaybetmiş müşteriler için satış sonrası hizmetlerimizi de destekliyor. Beklendiği üzere, On Energy Project'in büyümesi ve bu kurumsal başarısı, şirketin kurulum güvenilirliği ve performansı konusunda bir itibar geliştirmesi sayesinde gerçekleşti.

daha fazla bilgi
Tracking.jpg

Beklenenden %10 daha fazla çıkış

San Gabriele PV güç istasyonu Sicilya'da Nisan 2010'da üretime alındı ve ülkenin ulusal şebekesine katkıda bulunmaya başladı. KP100L inverterler ve yüksek profesyonellikte bakım operasyonu sayesinde, toplam enerji çıkışı bu 4 MWp tesis için öngörülen değerin önemli ölçüde üstüne çıktı. 5 yıldan bu yana hizmet veren tesisin verimliliği hala orijinal beklentilerin %7 - 11 üzerinde bir seyir izlemektedir.

daha fazla bilgi
milan_expo_420x280.jpg

Kalbinde güneş enerjisi var

Expo Milano 2015 (1 Mayıs - 31 Ekim), herkes için sağlıklı, güvenli ve yeterli miktarda gıda sağlamaya yardım ederken dünyaya ve çevreye zarar vermeyen enerji tasarruflu, pratik çözümlere ev sahipliği yapıyor. Expo, uluslararası oyuncular arasında diyalog kurmayı ve herkesi etkileyen büyük sorunlar hakkında fikir alışverişi yapmayı amaçlıyor.

daha fazla bilgi

Mevcut kurulumlar için çözümler (pazar)

TUVR_logo_420xX.jpg

Global sertifika kuruluşu PID çözümlerimizin verimliliğini doğruladı

Bağımsız bir kuruluş olan TÜV Rheinland İtalya tarafından gerçekleştirilen yoğun ve kapsamlı testler, PID çözümlerimizin mükemmelliğini doğruladı. PID çözümlerimizi kullanan TÜV mühendisleri, önemli ölçüde düşük performans gösteren PV panellerini, panel üreticileri tarafından belirtilenlere çok yakın güç çıkışı sağlayacak şekilde onardılar. 

daha fazla bilgi
Road_To_420x420.jpg

%60'tan tam kapasiteye

PID'nin fotovoltaik kurulumları neden ve ne zaman vurduğunu kimse bilmiyor. Ama yüksek sıcaklıklar, nemlilik ve deniz bölgelerindeki tuzluluğun bununla bir ilgisi olduğunu biliyoruz. Yetersiz modül yalıtımı da PID'nin ortaya çıkmasını hızlandıran öğeler arasındadır.

daha fazla bilgi
PID_70%_power_reduction_480x280.jpg

PID güçte %70 düşüşe neden olur

İki yıl önce Fraunhofer Center for Silicon Photovoltaics (Fraunhofer Silikon Fotovoltaik Merkezi), esas olarak PV dizisindeki negatif ön gerilimin neden olduğu bir olay olan Potansiyel Kaynaklı Bozulma (PID) konusunda kapsamlı bir araştırma yaptı.

daha fazla bilgi