Müşteri referansları

Biz, Omron'da müşterilerimizi dinlemeyi severiz. Tüm gün müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyebiliriz, böylece yeni fikirler üretiriz. 20 yılı aşkın süredir paketleme makinesi müşterilerimizi dinlediğimiz için de iyi fikirlerimiz olduğunu duymak sizi şaşırtmamalı.

Bu fikirleri bizden dinlemek yerine sizin gibi diğer müşterilerimizden dinlemeyi tercih edeceğinizi düşündük.

From compound to tube, in any format

Bileşikten tüpe, her formatta!

Her tür krem, jel ve merhemi üretmek ve paketlemek için Axomatic tarafından geliştirilen çözümlerin kalbinde Omron PLC'leri ve dokunmatik ekranlarının nasıl yer aldığını okuyun.

daha fazla bilgi
Omag 420 x 300.jpg

Son kullanma tarihini takip edin!

Kompakt, güvenilir, yenilikçi özelliklerle dolu ve tüm parçaları kolaylıkla erişilebilir olan son teknoloji ürünü bir paketleme makinesi. Dompé'nin "Okitask" adlı ilacının üretimi için Omron ile birlikte Omag tarafından tasarlanmış olan yeni çubuk paketleme makinesi serisinin özellikleri hakkında bilgi edinin.

daha fazla bilgi
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

İlaç fason üreticisi

Bir fason üretici; çeşitli üretim sahaları, fason üreticiler, yeniden paketleyiciler ve diğer servis sağlayıcıları içinde, çeşitli standart ve prosedürleri olan birçok ilaç müşterisine, gereken tüm Avrupa düzenlemelerine uyup bütün eşsiz kodlara kaydolarak 1.000.000 serileştirilmiş paketi nasıl tedarik eder?

daha fazla bilgi
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Daha gelişmiş makineler üretmek için Line Equipment'a yardım ediyoruz

Yazılımlarımızın ve donanım çözümlerimizin bizim desteğimizle makinelerine uygulanmasının Line Equipment'ın piyasaya nasıl daha gelişmiş ürünler sunmasını sağladığını görmek için röportajı izleyin.

daha fazla bilgi
New-Motion, developing a gantry robot palletiser

New-Motion Kartezyen robotlu paletleyicileri geliştiriyor

Omron, öneri ve teknik destek sağlayarak yeni paletleyicilerini geliştirme ve üretme sürecinin kolaylaştırılmasına yardımcı oldu. Yiyecek ve içecek dahil olmak üzere yeni PLC tipi için çeşitli yeni hedef pazarlar tanımladı.

daha fazla bilgi
Storopack_420x300_v2.jpg

Boşluk doldurma kağıdı üretmenin esnek ve kompakt yolu

Bir ürün ile ürün kutusu (örn. mukavva koli) arasındaki boşlukları doldurmak birçok ürün tedarikçisinin karşılaştığı bir sorundur. Bu sorunu çözmek için yıllardır kullanılan bir yöntem ise hafiflik, kolayca bulunabilme, tekrar kullanılabilme ve geri dönüştürülebilme avantajlarına sahip sıkıca katlanmış kağıttır.

daha fazla bilgi
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

Kullanıcılara beklentilerinden fazlasını sunan makineler

Finlandiyalı makine üreticisi Jomet, müşterilerin yenilik taleplerine yanıt veren kapsamlı paketleme çözümü seçenekleri üretiyor.

daha fazla bilgi
EU_CT_Auxpama_Webimages_420x300.jpg

Yeni ekmek kesme makinesi işlem süresini %55 kısaltıyor

İspanya'nın ekmek kesme otomasyonu uzmanı Auxpama geçtiğimiz günlerde fırınlamadan hemen önce somunların üstündeki izleri yapan yeni bir otomatik kesme tepsisi piyasaya sundu. Son derece gelişmiş olan bu makine, 6 dakikadan fazla süren bu işlemi sadece 2,45 dakikaya indiriyor. Makinenin kalbini de Omron Sysmac kontrol platformu oluşturuyor.

daha fazla bilgi
EU_CT_Martini_Webimages_420x300.jpg

Uzun makarna paketleme ve dozlama için tek kontrol

Makarna paketleme işinde, bilhassa farklı makarna formatlarının dozlamasındaki karmaşıklık nedeniyle, özellikle uzun makarnaları paketlemek zordur. Bu nedenle, Martini Packaging daha hızlı çalışan ve daha hassas dozlama yapan yeni bir makine tasarlamaya karar verdiğinde Omron'a başvurdu.

daha fazla bilgi
EU_CT_Ecocaps_Webimages_420x300.jpg

Yeni içecek paketleme makinesi yüksek hızlı bir veriyolu kullanarak tüm istasyonlarda otomasyon sağlıyor

İtalyan paketleme makinesi uzmanı Ecocap’s, pazar için yeni bir makine geliştirmeye karar verdiğinde Omron Sysmac platformu tabanlı yeni otomasyon modelini pazara uyarlama olanağına sahip oldu. Fikir, saatte 20.000 teneke kutu kapasiteli ve tüm istasyonları otomatik çalışan bir sistem geliştirmekti ve bunun için tek bir yüksek hızlı veriyolu kullanılması hedefleniyordu: EtherCAT.

daha fazla bilgi
EU_CT_Mectra_Webimages_420x300.jpg

Yeni palet makineleri yatay eksende hareket sağlamak için Omron doğrusal motor kavrama sistemini kullanıyor

Ristora markasının kısa bir süre önce devreye aldığı paketleme hatlarından biri İtalyan paketleme uzamanı Mectra tarafından geliştirilen paletleme sistemini kullanmaktadır. Bu yeni sistemde geleneksel bant itme mekanizmasının yerini Omron Accurax Serisi doğrusal motor almıştır. Sonuç; daha fazla hız, daha fazla esneklik, daha yüksek güvenilirlik.

daha fazla bilgi
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

Daha fazla, daha hızlı çalışmayla küresel bir müşteri tabanı oluşturma

Converging Solutions Paket İstifleyici, İngiltere'de önceden şekillendirilmiş paketleri otomatik istifleme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şirket gıda dışı pazarlarda ve diğer ülkelerde rekabete dahil olmak istediğinde, makinelerin daha fazla ve daha hızlı iş yapmaları gerekiyordu.

daha fazla bilgi
mespic_machine_logo420x300.jpg

Mespic'in hepsi bir arada çözümü...

İtalya merkezli Mespic entegre hat sonu paketleme makinelerinin tasarım ve yapımında uzmanlaşmıştır. Şirket kısa süre önce Omron ile işbirliği yaparak çay paketleri için hepsi bir arada bir ikinci ve son paketleme çözümü geliştirdi.

daha fazla bilgi