Uzman ortağınız | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Uzman ortağınız

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Uzman ortağınız

30 yılı aşkın süredir Omron, Avrupa'daki birçok paketleme makinesi üreticisi için tercih edilen otomasyon çözümleri tedarikçisi olmuştur.

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğiyle bilindiğimiz gibi gelişmiş paketleme sistemleri konusunda bir yenilikçi olarak da oldukça saygın bir konumdayız. Yakın zamanda geniş bir gelişmiş paketleme otomasyonu ürün serisi üretimine başladık ve paketleme mühendislerinin bir yazılım dili ve bir bağlantı tipi ile çalışmasını sağlayan yepyeni bir kontrol platformu olan Sysmac'i piyasaya sürdük.

Bunlara ek olarak, Barselona'da Avrupa'nın ilk “Paketleme Otomasyonu Test Merkezi” ni açtık: Omron müşterilerinin kaynaklarını ayırmadan önce otomasyon fikirlerini test edip doğrulayabilecekleri gerçekten yüksek teknoloji ürünü bir tesis. Bu faaliyetler sayesinde Omron hızlı bir şekilde Avrupa'nın daha fazla paketleme makinesi üreticisi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

Sizi nasıl destekleyebiliriz?

Birincisi: otomasyondaki uzmanlıkla

Uzman otomasyon ortağınız olarak Omron yeni paketleme makinesi geliştirme veya mevcut makineyi yükseltme çalışmanızın her aşamasında sizi destekleyebilir.

Mühendislerimiz size daha sezgisel kontrol, daha gerçek zamanlı sürekli hareket çalışması, daha kolay robot entegrasyonu ve daha planlı değişiklikler (ekrana bir dokunmayla gerçekleşen değişiklikler) içeren çözümler sunabilir.

Global mevcudiyet

Tüm dünyada 34 ülkede neredeyse 200 tesiste çalışan 200'den fazla saha mühendisi.

Küresel bir üretici olarak, size dünyanın her yerinde hizmet sağlayabiliriz.

Makinelerinizi nerede kurarsanız kurun, yerinde eğitimi, yedek parça tedariğini ve hatta makinenin kullanıma alınmasını hızlandıracak bir irtibat satış mühendisi sağlayabiliriz. Üstelik bunların tümünü yerel dilde ve yerel belgelerle yaparak içinizin rahat olmasını sağlayabiliriz.

Yeterlilik

Tasarım

Fikirlerinizi satış elemanlarımızla paylaşın. Gerekli deneyim ve yeterliliğin yanı sıra karar verme yetkisine sahiptirler. Bugüne kadar binlerce OEM onlara güvenmiştir. Siz de nasıl yararlanacağınızı öğrenin, yalnızca bizi arayın.

Konsept ispatı

Projeniz olgunlaşırken hareket, robotlar, ağ oluşturma, güvenlik, kalite kontrol vb. konulardaki teknoloji trendlerini test etmek ve yakalamak için Otomasyon merkezlerimizden yararlanın. Yeni makine ağımız (EtherCAT) ve fabrika ağımıza (EtherNet/IP) sahip Tsunagi (bağlantı özelliği) laboratuvarlarımızdan yararlanarak tüm sisteminizin arabirim, test ve doğrulamasını gerçekleştirin.

Projenize dahil olmamızla beraber, projenin tüm teknik unsurlarını koordine etmek için projenize özel bir uygulama mühendisi atanır. Mühendislerimiz ağlar, PLC'ler, hareket, güvenlik ve HMI'ların makine otomasyonuna uygulanmalarında derin uzmanlık ve bilgiye sahiptir.

Güven

Gelişim

Prototip geliştirme aşamanız sırasında teknik destek, ürün tedariki ve ürün değişimi konularında esnekliğe ihtiyaç duyacaksınız.

Bu nedenle, tüm lojistik taleplerinizle ilgilenecek ve böylece size gerçek sorunları ele almanızı sağlayacak bir Müşteri Hizmetleri çalışanı atayacağız.

Güvence

Seri üretim

Omron, makinenizin kullanım ömrü boyunca son kullanıcılarınız için güvenilir tedarik, düzenli yazılım yükseltmeleri, hızlı onarım servisi ve etkin global destek sunar.

Standart yükümlülüğümüz aşağıdakileri içerir:

  • 5 günde yerinde onarım
  • 3 günde teslimat

Paketleme kuruluşları

Paketleme kuruluşları ve üniversitelerle ilişkilerimiz sayesinde makine üreticilerinin ihtiyaçları hakkında her zaman bilgi sahibi olabiliyor ve müşterilerimizi son teknoloji ürünü çözümlerle destekleyebiliyoruz.

İkincisi: kaliteli ürünlerle

'En uygun' çözümler için geniş ürün seçeneği olması şarttır. Ancak karlılığınız açısından, son derece düşük hata oranına sahip

yüksek kaliteli ürünler de gereklidir. Neyse ki Omron size ikisini de sunuyor ve en zorlu ortamlarda bile güvenilirlik ve sağlamlık standartlarını belirliyor.