Yatay akışta sarma makinesi | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Yatay akışta sarma makinesi

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Yatay akışta sarma makinesi

Döner paketleme bıçakları (servo sürücülü)

Ambalaj malzemesi ürün beslemesinin üst kısmına takıldığında, Yatay Biçimlendirme, Dolum ve Ambalajlama (HFFS) akış sarma makineleri yatay olarak çalışarak ürünü bir filmle çevreler. Film ürünün alt kısmına dikey olarak sarıldıktan sonra döner bıçaklar kenarları enine kapatır ve aynı anda bireysel paketler halinde keser.

Ana fonksiyon

HFFS akışta sarma makineleri, büyük miktarda katı ürünün yüksek hızda ambalajlanması için uygundur. Çikolata ürünleri genellikle ısıtılmamış paketleme bıçaklarıyla paketlenir. Bu soğuk kapatma teknolojisi, paketleri kapatmak için preslenen, üzerinde önceden uygulanmış yapıştırıcı bulunan bir folyodan yararlanır.

  1. Folyo Açma : Folyoya doğru gerilimin uygulanmasını sağlar.
  2. Ürün besleme ve algılama : Mükemmel bir aralık sağlar ve "ürün olmadığında poşet kullanılmayacağını" algılar.
  3. Yatay çekme ve ambalajlama : Uzunlamasına film taşıma, konumlandırma ve entegre işaret düzeltme ile ambalajlama.
  4. Enine ambalajlama ve kesim : Kenarlar kapatıldıktan sonra döner bıçak kullanarak paketleri birbirinden ayırır.
  5. Paketlenmiş ürün dışarıya besleme : İsteğe bağlı olarak, otomatik dışarıya besleme sistemleri için ürünleri aralıklarla dizerek ikincil paketleme adımına nakletme.

Sizin otomasyon ihtiyacınız - bizim eksiksiz çözümümüz

HFFS makineleri için lojik ve hareket kontrolörü veya hibrid kontrolör dahil olmak üzere tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebilmekteyiz.

HFFS makineleri için lojik ve hareket kontrolörü veya hibrid kontrolör dahil olmak üzere tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebilmekteyiz. Ayrıca tüm motor, sürücü, konum sensörü, emniyet cihazı, sıcaklık sensörü ve diğer panel bileşeni seçeneklerini de sağlayabilmekteyiz. Bütün bu ürünler kolaylıkla entegre edilebilen ve kalite ile güvenilirliği temsil eden ünlü Omron markasını taşır.

A - Sysmac Studio: Tek Yazılım!

Hızlı geliştirme, tek bir parçaymış gibi test etme ve tam emniyet sağlama, Omron'un sağlayabileceği özelliklerdir. Sysmac Studio yazılımı, tüm makineyi tek bir bağlantı üzerinden kontrol etmenizi ve yapılandırmanızı sağlar, geliştirme ve oluşturma çalışmalarınızda daha önce hiç olmadığı kadar güçlü ve verimli olmanıza olanak tanır.

B - Uygulamaya özel fonksiyon blokları

Biçimlendirme, Dolum ve Ambalajlama makinelerinde, başlangıçtan itibaren ve her defasında mükemmel bir ambalaj oluşturmak son derece önemlidir. Omron Sysmac, buna yönelik olarak sıcaklık kontrolünü ve kapatma çenesi zamanlamasını ve basıncını entegre eden bir çözüm sunar.

Omron'un Biçimlendirme, Dolum ve Ambalajlama makineleri için geliştirdiği Döner Bıçak FB ve Doğrudan Güç Sıcaklık Kontrolü FB gibi fonksiyon blokları (FB) kullanıldığında performans artışı sağlanır ve mühendislik süresi kısalır.

C - Ürün besleme hattında doğru aralık

E3Z fotoelektrik sensörü ve G5 servo bağlantılı kontrolörle ürünler arasında kesin aralıklar bırakılmasını sağlar. NJ makine kontrolörünün entegre hareket ve lojik motoru, üretim sırasında bile ürün aralıklarının değiştirilmesini kolaylaştırır.

D - Senkronize Yüksek Hızlı ağ

Ambalajlama bıçaklarının film ve ürün besleme hattıyla senkronize edilmesiyle, kontrolör ile aktüatör servolar arasında EtherCAT gibi yüksek hızlı ve senkronize bir ağ kullanıldığında ürün olmadığında poşet kullanılmaması gereken durumlarda ve "film kayması" durumlarına gösterilen tepki önemli ölçüde iyileştirilir.

Bu çözümle ilgili

Daha fazla Otomasyon Çözümleri