Yatay paketleme, Doldurma ve Kapatma | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Yatay paketleme, Doldurma ve Kapatma

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Yatay paketleme, Doldurma ve Kapatma

Ayakta Torba ve Saşeler

Yatay paketleme makinesinde esnek bir folyo boşaltılır, paketler şekillendirilir ve 2 tarafa kapatılır, isteğe bağlı olarak aşağı tarafa da kapatılabilir. Ürünle dikey olarak doldurulduğunda paket üst taraftan kapatılır. İsteğe bağlı olarak son kapama yapılmadan önce bir musluk eklenebilir. Tüm bunlar esnek paketleme malzemesinin yatay olarak hareket etmesiyle gerçekleşir ancak paket yönü hala dikey olarak kalır. Aşağıdaki resim ara çalışmalı, kam tarafından çalıştırılan bir makine gösterir. 4'den 6'ya kadar olan bu bölümler genellikle bir karusel kurulumunda olacak şekilde makineler de vardır.

Ayakta torba paketi

Bir saşe ile birlikte folyo katlanır ve kapatılır. Ayakta torba ile altta bulunan folyoya ilk önce “W” şekli verilir ve ardından folyo yalnızca köşelerden kapatılır. Bu, paketin ayakta durmasını sağlayan oval bir alt şekil yaratır.

Ana fonksiyon

  1. Film boşaltma ve şekillendirme : Esnek folyoyu alır ve temel şekle katlar.
  2. Torba/Saşe yapımı : Kenarları ve isteğe bağlı olarak altı kapatır.
  3. İşaretleme, çekme ve kesme : Algılama, doğru ve ayrı paketler.
  4. Açma ve doldurma : Ürünle doldurmak için paketi hazırlayın.
  5. Genişletme ve kapatma : Paketin üstünü kapatın.
  6. Kol taşıma : Ayrı paketlerin hareketlerini yönlendirir.

Sizin otomasyon ihtiyacınız - bizim eksiksiz çözümümüz

Makinelerin otomasyonunu sağlıyoruz! Yatay paketleme makineleri için mantıksal ve hareket kontrolörü ya da hibrid kontrolör dahil olmak üzere tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebilmekteyiz.

Makinelerin otomasyonunu sağlıyoruz! Yatay paketleme makineleri için mantıksal ve hareket kontrolörü veya hibrid kontrolör dahil olmak üzere tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebilmekteyiz. Ayrıca tüm motor, sürücü, konum sensörü, emniyet cihazı, sıcaklık sensörü ve diğer panel bileşenleri seçeneklerini de sağlayabilmekteyiz. Tüm bu ürünler kolaylıkla entegre edilir ve kalite ile güvenilirliği temsil eden ünlü Omron markasını taşır.

A - Çok yönlü reçete ve veri kontrolü

Makine nakli sırasında kolay reçete kullanımı sağlayan çok dilli çalışma arabirimine ihtiyaç duyulur. CIF kart veri kaydı (CFR21) ve PDF açık, flash ve video dosya kontrolü gibi diğer önemli sorunlar göz ardı edilemez. Omron NS serisi HMI gelişmiş ve stabil bir arabirim çözümüyle bu özellikleri sunar.

B - Güvenilir uzaktan erişim

Makine üreticileri için müşterilerinin sahasında makinelere tanı yapmaları ve servis sunmaları önemlidir. Ayrıca son kullanıcılar, makine kolayca erişilebilir olduğu ve gerçek zamanlı üretim bilgileri sağlayabildiği için uzaktan erişimden yararlanacaktır. Omron, güvenilir uzaktan erişim çözümlerinde oldukça deneyimlidir.

C - Servo KAM senkronizasyonu

Mekanik KAM şaftıyla senkronize pürüzsüz film hareketi yakalamak için film uzatma servosu için sanal bir KAM profili oluşturmak gerekir. Mandal girişleri E3ZM-V işaret sensörünün sinyalini alan ve bu şekilde kullanılan Omron G5 bu fonksiyonu gerçekleştirmek için çok uygundur. Tamamı NJ makine kontrolör tarafından bir araya getirilir ve yönetilir.

Daha fazla Otomasyon Çözümleri