Isıl şekillendirme, doldurma ve kapama | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Isıl şekillendirme, doldurma ve kapama

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Isıl şekillendirme, doldurma ve kapama

Makine tanımı

Isıl şekillendirme, doldurma ve kapama makinesi (TFFS) ısıyla şekil verilebilen bir örgü malzemeye ısıtılarak basınçla/vakumla şekil veren bir makinedir. Tepsi şekli doldurulduktan sonra bir üst film ile kapatılır ve son olarak ayrı paketler üretmek üzere kesilir. Makineler bir veya daha fazla sıra halinde üretim yapabilir ve paketler kapatılmadan önce gazla işlem yapan ekipman ilave edilebilir.

Esnek Hijyenik kalıplar

TFFS derin çekmeli paketleme makineleri olarak da bilinir. Günümüzde OEM'ler son kullanıcıların talep ettiği yüksek hijyen standartlarına uygun paslanmaz çelikten yapılmış kolay yıkanabilen kalıplar sağlamaktadır. Değiştirilebilir kalıplar bu makinelerin esnek ve hızlı bir şekilde başka bir ürüne geçmesini sağlar.

Makinenin ana fonksiyon grupları

  1. Taşıma Sistemi: Alt örgü (tepsi filmi) açma ve taşıma sistemi.
  2. Form Station: Creating the tray-shape from the base-web.
  3. Kapama İstasyonu: Filmin tepsinin üzerine kapatılması.
  4.  Üst örgüyü (Kapama Filmi) çözme ve Artan filmi sarma: Tepsiyi kapamak için kullanılan filmin taşınması.
  5. Çapraz ve Boylamasına kesim: Kapanmış tepsileri alt örgüden ayırır.

Sizin otomasyon ihtiyacınız - bizim eksiksiz çözümümüz

TFFS makineleri için lojik ve hareket kontrolörü veya hibrid kontrolör dahil tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebiliriz.

Ayrıca tüm motorları, tahrikleri, konum sensörlerini, emniyet cihazlarını, sıcaklık sensörlerini ve diğer panel komponentlerini sağlayabiliriz. Hepsi kolayca entegre edilebilir ve ünlü Omron kalite ve güvenilirlik işaretini taşımaktadır.

A: Kapama için optimum sıcaklık kontrolü

Şekillendirme ve kapama sırasında sıcaklık kontrolü kritik öneme sahiptir. Her şekil verme ve kapamadan sonra kalıbın sıcaklığı düşer ve yüksek verime ulaşmak için hızla yeniden yükselmesi şarttır.

Omron'un dahili otomatik ayar özelliği olan benzersiz 2-PID kontrolü değişimlere hızlı tepki vermek için sistemi optimize eder ve TFFS gibi uygulamalar için mükemmeldir. Bir diğer avantajı ilk üründen itibaren mükemmellik sağlayan hızlı başlangıçtır.

B: Üst film konumunu tam algılama

The E3ZM-V işaret sensörü, üst filmin tam konum bilgisi ile makine kontrolörü sağlar. Sensörün kullanımı kolay öğrenilebilir ve farklı renklerdeki veya siyah baskı işaretlerinin düzenli bir şekilde algılanmasını sağlar.

C: Hassas tahrik zinciri konumlandırma

Bu makinede alt örgü taşıma zinciri kritik öneme sahiptir. Alt örgüyü hareket ettirir ve kapama işleminden sonra üst örgüyü makine tamamı boyunca geçirir.

Şekillendirme ve kapama filmler üzerinde stres oluşturur ve bu nedenle doğru konumda tutulması çok önemlidir. Şekillendirme/kapama işlemi için zincir durduğunda filmin olduğu yerde kalması gerekir. Omron RX İnvertörleri veya G5 servoları bu kritik 'tutma' fonksiyonunu sağlayabilir

Daha fazla Otomasyon Çözümleri