Tutucu kolla tepsi taşıma özellikli Tepsi Kapama Elemanı | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Tutucu kolla tepsi taşıma özellikli Tepsi Kapama Elemanı

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Tutucu kolla tepsi taşıma özellikli Tepsi Kapama Elemanı

Makine tanımı

Tepsi kapama elemanları tepsinin üstüne bir film uygular. Makinenin entegre bir parçası (genellikle ayırma elemanı) boş tepsileri yığından almak için kullanılır. Tepsiler ürünle doldurulduktan sonra film ile kapatılır. Son olarak, kapatılmış tepsi bir sonra ki adıma (büyük olasılıkla ikinci paketlemeye) geçirilir.

Tutucu kolla tepsi taşıma

Yeni kuşak tepsi kapama elemanlarında paketleme işlemi baştan sona "bir çizgide" gerçekleştirilir. Taşıma sistemi tepsileri, (yarı) sıvı dolu tepsiler için de uygun olacak şekilde nazikçe ilerletir. Alttaki makinenin tepsileri kapama istasyonuna almak ve çıkarmak için yan tutucu kolları vardır.

Makinenin Ana Fonksiyon Grupları

  1. Kapama filmi Sarma/Çözme sistemi : Kapama filmi kapama istasyonuna tam uzunlukta ve doğru gerginlikle beslenir.
  2. Tepsi İçeri Besleme sistemi : Dolu tepsilerin beslenmesi ve konumlandırılması.
  3. Tepsi Dışarı Besleme sistemi : Kapatılmış tepsileri ikinci paketleme istasyonuna besleme.
  4. Tepsi taşıma Lineer sistemi : Tepsilerin kapama istasyonuna yumuşak bir şekilde giriş ve çıkışı için servo bant tahrikli lineer hareket.
  5. Kapama İstasyonu : Üst filmin tepsinin üzerine kapatıldığı ana proses

Sizin otomasyon ihtiyacınız - bizim eksiksiz çözümümüz

Tepsi kapama makineleri için lojik ve hareket kontrolörü veya hibrit kontrolör dahil tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebiliriz.

Ayrıca tüm motorları, sürücüleri, konum sensörlerini, güvenlik cihazlarını, sıcaklık sensörlerini ve diğer panel komponentlerini sağlayabiliriz. Hepsi kolayca entegre edilebilir ve ünlü Omron kalite ve güvenilirlik işaretini taşımaktadır.

A: Kapama için optimum sıcaklık kontrolü

Kapama sırasındaki Sıcaklık Kontrolü çok önemlidir. Her kapamada kalıbın sıcaklığı düşer ve yüksek verime ulaşmak için hızlı geri yükselme şarttır. Omron'un dahili otomatik ayarlı benzersiz 2-PID kontrolü sistemi hızlı değişim tepkisi için optimize eder ve kapama gibi uygulamalar için mükemmeldir. Bir diğer avantajı ilk tepsiden itibaren mükemmel kapama sunan hızlı başlamadır.

B: Programlanabilir güvenlik

Omron, makine performansından ödün vermeden esnek ve bağımsız fonksiyon güvenliği sağlar. NE1A sistemi bunu hem modüler hem de esnek kılar. Üretim hattındaki diğer makinelere de bağımlı güvenlik birimleri eklenebilir ve sonra tek bir fieldbus güvenlik kontrolörüne entegre edilebilir.

C: Tüm tepsi tipleri için bir sensör

E32/E3X fiber ve yükseltici bir modelle tüm tepsi tiplerini algılayabilir. Her yeni tepside bir seti öğretin ve diğerinde bulunan parametreleri tekrar kullanın. Parametrelerin dağıtımı makine kontrolörü veya bağlı fieldbus üzerinden HMI kullanılarak yapılabilir.

D: Kolay çalışan servo sistemi

Kapama istasyonundaki asansör sistemi birkaç yolla çalıştırılabilir. Servo sürücülü bir asansörün avantajı daha az titreşim ve gürültü olduğu için makineleri fabrika zemininden yukarıda tutmak gibi geleneksel olmayan şekillerde kullanmayı mümkün kılar. Ayrıca çalışma sırasında servo sisteminde kolayca değişiklik yapılabilir.

Daha fazla Otomasyon Çözümleri