İndeksleyici adım çubuğu tahrik sistemli tepsi kapama | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: İndeksleyici adım çubuğu tahrik sistemli tepsi kapama

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

İndeksleyici adım çubuğu tahrik sistemli tepsi kapama

Makine tanımı

Boş tepsiler bir tepsi ayırıcı tarafından besleme hattına yüklenir ve konveyörle kapama istasyonuna taşınır. Kapama işlemi, tepsilerin kenarlarına termoplastik bir film kaynağı yapılmasından oluşur ve işlem vakum veya nötr gazlı bir atmosferde gerçekleştirilir. Herhangi bir kapama işlemi yapılmadan önce, yeni bir film açılır, tepsilerin üzerine getirilir, tepsilerin kenarlarına kaynaklanır ve bir atık makarasına tekrar sarılır.

Adım çubuklu tahrik sistemi

Tepsiler, iki yanal tahrik zinciri arasına eşit aralıklarla yerleştirilmiş bir dizi transvers itme çubuğu ile sağlanan taşıma sistemiyle makinenin tamamı boyunca hareket ettirilir.

Makinenin ana fonksiyon grupları

  1. Zincir Tahrikli İndeksleyici: Bir dizi transvers çubuk ile iki yanal tahrik zincirinden oluşan tek konveyör.
  2. Kapama İstasyonu: 4 kaynak başlığı, alt tank ve köprü plakalarından oluşan üst kavrama muhafazası.
  3. Kaldırma Sistemi: Alt kalıp bir pnömatik sistemi tarafından yukarı doğru hareket ettirilebilir.
  4. Film Besleme: Hareketli bir kol film gerginliğinin kontrol edilmesini sağlar. Servo tahrikli bir kapma merdanesi filmi sürer.
  5. Atık Film Tekrar Sarıcı: Kapama malzemesinin iskeleti servo tahrikli bir mandrele tekrar sarılır.

Sizin otomasyon ihtiyacınız - bizim eksiksiz çözümümüz

Tepsi kapama makineleri için lojik ve hareket kontrolörü veya hibrid kontrolör dahil tüm otomasyon ürünlerini tedarik edebiliriz.

Ayrıca tüm motorları, tahrikleri, konum sensörlerini, emniyet cihazlarını, sıcaklık sensörlerini ve diğer panel komponentlerini sağlayabiliriz. Hepsi kolayca entegre edilebilir ve tanınmış Omron kalite ve güvenilirlik markasını taşımaktadır.

Kolay eksen konumlandırma

Yerleşik EtherCAT hareket veriyolu ile makinenin tüm tahriklerini bağlamak ve kontrol etmek için bir konum kontrol kartı (CJ1W-NC[]81) kullanılır. Karmaşık kablo bağlantıları ve tek tek parametreleme yapmak gerekmez. Tüm bilgilere bir erişim noktasından, bir programdan erişilebilir.

S eğrisi hız profili

Servo tahriklerin (R88D-KN[]-ECT) hız profili, PLC'de standart bir PLCopen FB kitaplığıyla, örneğin itici çubuğun hızlanmasını ve yavaşlamasını, özellikle sıvıların çalkalanarak kapama alanına sıçramasını önleyecek şekilde uyarlamak üzere programlanabilir.

Mükemmel kapama için birinci sınıf sıcaklık kontrolü

4 döngülü bir sıcaklık kontrol ünitesi (CJ1W-TC002) 4 ısıtıcı plakanın sıcaklığını ayrı ayrı düzenler. 2-PID kontrolü ve otomatik ayarlama fonksiyonu her sıcaklık kontrol döngüsünün başlangıçta yanıtları minimum aşımla sağlamasına ve üretim sırasında da değişimlere olumlu tepki vermesine olanak tanır.

Bunun sonucunda ilk tepsiden itibaren kolay soyulan bir filme sahip mükemmel bir kapama ortaya çıkar.

Doğru fonksiyon için doğru sensör

Geniş Omron sensör seçenekleri saydam tepsileri (E3X-SD), indeksleme adım çubuğu konumunu (HL-5000 / E3ZM) ve hareketli kolun sınır konumlarını (E3F2) algılamanızı sağlar.

Bu çözümle ilgili

Daha fazla Otomasyon Çözümleri