Ayrıntılı raporlar ve teknoloji makaleleri

Detaylı paketleme bilgileri: üstelik tamamı sizin. Geçtiğimiz 20 yıl boyunca paketlemeyle ilgili gelişmiş robotlardan emniyete, sıcaklık kontrolünden sıralı kalite kontrolüne kadar birçok alanda oldukça kapsamlı bir bilgi birikimi edindik.

Her gün bu uzmanlığı kullanarak dünya genelindeki Omron müşterilerine yüksek iş hacmi, gelişmiş kalite ve düşük maliyet odaklı son kullanıcı taleplerini karşılayan olağanüstü makineler yaratmaları konusunda yardım ediyoruz. Deneyimlerimizden doğrudan yararlanmak için kısa bir süre önce yayımlanan Ayrıntılı Raporlara bakın.

NX_SYSMAC_420_300.jpg

Entegre Emniyet Çözümleri

Endüstriyel otomasyon prosesleri ve makineler, her geçen gün daha dinamik bir hal alıyor. Üretkenliği, esnekliği, ergonomiyi ve emniyeti artırma ihtiyacı artık kaçınılmaz bir boyuta ulaştı. Bu ayrıntılı rapor, Omron Sysmac Emniyet çözümünün tüm olası emniyet senaryolarını ve gerekliliklerini nasıl karşıladığını gösteriyor.

daha fazla bilgi

Algılama ve inceleme

Omron, uygulamaya özel görüntü sensörlerinden EtherCAT bulunan PC tabanlı görüntü sistemlerine kadar eksiksiz bir görüntü ürünü portföyüne sahiptir.

daha fazla bilgi