Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Sürdürülebilir Üretim Çözümleri | Otomasyon

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Emisyonları birlikte azaltalım

OMRON olarak, gezegenimizi çözümlerimizin merkezine koyarız.

Bu, karbon salınımı yapmayan bir topluma katkıda bulunmak için verimli üretim süreçlerinin uygulanmasını içerir. Üretimi optimize etmek ve süreçleri kolaylaştırmak için yenilikçi otomasyon çözümlerimizi keşfedin. İklim değişikliğine karşı gösterilen çabamız ve sürdürülebilir üretim yolculuğumuzda bize katılın.
Birlikte daha iyi bir dünya yaratalım!

make-it-sustainable-circle-1350x900x comp

Sürdürülebilir üretim burada başlıyor

Akıllı paketleme
 
Çevre ve etiketleme alanındaki düzenlemelere uyarken yeni malzemelere esnek bir şekilde uyum sağlayın ve paketlenen ürünün kalite ve emniyetini koruyun.
Atık Azaltma ve Yönetme

Üretim süreçlerini iyileştirmek, kaynak kullanımını optimize etmek ve atıkları azaltmak için değer zinciri boyunca otomasyon uygulayın. 
Enerji Tasarruflu Çözümler

Gelişmiş enerji kullanımı izleme ve görselleştirme ile optimum güç kontrolü sayesinde enerji tasarrufunuzu artırın. 
ESG Taahhütleri

Çevresel etkinizi azaltmayı taahhüt edin ve sıkı yönetişim standartlarımızın ilgili düzenlemelere uyumunuzu güçlendirmesine izin verin.

Sürdürülebilir Üretim Hakkında Uzman Görüşleri

Karşılaştığınız zorluklar hakkında uzman görüşleri alın. Net sıfır sera gazı emisyonu yolculuğunuz için veri odaklı ve yenilikçi çözümler mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızla tanışın ve sürdürülebilir üretime giden yolda bize katılın.

Yenilenebilir enerji çözümleri ve çevre dostu üretim uygulamaları gibi önemli konuları kapsayan otomasyon blogumuzda sürdürülebilir üretimi teşvik eden üst düzey görüş ve stratejiler

OMRON'dan en son haberler: ESG'de Sürdürülebilirlik Kilometre Taşları ve Takdirler

OMRON'un çevre, sosyal ve yönetişim (ESG) uygulamalarına yönelik taahhütlerimizi gösteren en son sürdürülebilirlik haberlerini ve ödüllerini keşfedin. 
OMRON'un sürdürülebilirliğe yönelik devam eden taahhütleri, çevre dostu üretimin geleceğini şekillendiren uzman görüşleri ve yenilikçi yaklaşımları paylaşır.

Sürdürülebilir üretim çözümlerini benimseyen müşterilerimizin başarı hikayelerini keşfedin

İnovatif çözümlerimizin, sizinki gibi işletmelere net sıfır sera gazı emisyonu hedeflerine ulaşmalarında nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

 * *Karbon salınımını sıfıra indirme ve sera gazı emisyonlarının azaltılması açısından sürdürülebilir. OMRON'un otomasyon çözümleri, üretim hattındaki güç tüketimini azaltarak üreticilerin enerji verimliliğini artırmasına yardımcı olabilir. Diğer bir örnek ise üretim sürecinde yeni ve daha sürdürülebilir paketleme malzemelerinin (mühürleme ve yapıştırma dahil olmak üzere) kullanılmasıdır. Ayrıca makine görsel denetimi, denetim ve izlenebilirlik çözümleri; kaliteyi sağlamaya ve atıkları azaltmaya yardımcı olur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin veya ESG taahhütlerimiz ve politikalarımız hakkındaki tüm ayrıntılar için https://www.omron.com/global/en/esg adresini ziyaret edin.