Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Üretimi Yeniden Düşün

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Henry Ford'dan "benim için yap" üretimine

Henry Ford, 100 yıl önce "Siyah olsun da, rengi önemli değil" demişti. Günümüzde ise tam tersi geçerli. Bir süre önce uygulamaya başladığımız "benim için yap" üretim modeli, ivme kazanmaya başladı. Çünkü bugünün tüketicileri, her konuda bilgi sahibi ve çevresine duyarlı birer "seçici" olarak satın almalarını anında yapılandırıp gerçekleştirebilecekleri, cep boyutunda dijital cihazlara sahip.

Bununla birlikte, günümüzün geleneksel toplu üretim modeli, artan "yüksek çeşitlilik ve düşük hacim" talebini karşılayamadığından bazı üreticilerin yüksek değişkenlik gerektiren üretim ihtiyaçlarını dışarıdan temin etmesine sebep oluyor.

Üretimde bizim vizyonumuz

OMRON'da, üreticilerin bu yüksek ölçekli değişkenlikten vazgeçmek yerine, operasyonel mükemmelliklerinin temelinde tam esneklik ve yeniden yapılandırma sağlayan yeni bir üretim modeli benimseyebileceklerine inanıyoruz. Endüstriyel otomasyondaki 65 yılı aşkın deneyimimiz ve yeniliklerimizin daha iyi bir dünyaya hizmet etmesi gerektiğine olan güçlü inancımız ile üretimde bizim vizyonumuzu sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyor ve geleceğin fabrikalarına doğru yolculuğumuzu hep birlikte bugün yeniden düşünebileceğimizi umuyoruz.

Sınırların dışına çıksa ve uzun çalışmalar gerektirse de, dikkatlice seçilmiş iş ortaklarıyla yüksek değişkenliğe sahip bu yeni üretim modeline erişmek tamamen mümkün. Bunu gerçekten başarabiliriz.

Üretimi Yeniden Düşün webinar serimize göz atın

"Benim için Yap" - Üretimde çevikliği yeniden düşün

Üreticilerin yüksek değişkenliğe sahip üretim taleplerini karşılama sürecindeki zorlukları tanımlanmalı ve bu artan tüketici talebini karşılamak için hangi üretim modelinin en uygun olduğu incelenmelidir. Şimdi, tüm üreticileri, tamamen otonom, tekrar yapılandırılabilir ve en önemlisi kolaboratif bir yaklaşımla yüksek değişkenliğe sahip üretim süreçlerini yeniden düşünmeye davet ediyoruz.

Üretim webinarını izleyin

Fabrika intralojistiğinin geleceğini yeniden düşün

Mobil robotların arabalar, forkliftler ve konveyörlerin yerini nasıl alabileceğini ve bu araçları çalıştırmak için gereken insan gücünü nasıl karşılayabileceğini, ham maddelerin otomatik olarak nasıl teslim alınıp taşınabileceğini, nihai ürünlerin kalite denetimine ve depolara nasıl götürüleceğini ve tüm bunların maliyetleri azaltırken aynı zamanda kalite ve hızı nasıl artıracağını öğrenin.

İntralojistik webinarını izleyin

Tekrar yapılandırma için entegrasyonu yeniden düşün

Robot teknolojisi, lojik, hareket, HMI, görsel denetim, enformasyon ve emniyet uygulamaları da dahil olmak üzere tek bir entegre otomasyon platformunun tüm üretim modelini kolayca nasıl kontrol edilebileceğini ve bu entegre kontrolün tekrar yapılandırılabilirliği eksiksiz bir şekilde nasıl tek bir düğmeyle gerçekleştirdiğini keşfedin.

Entegrasyon webinarını izleyin

Emniyeti her seviyede yeniden düşün

Günümüzün otonom mobil robotları, kendi rotalarını belirliyor ve 1500 kg'a kadar yük taşıyabiliyor. Günümüzün kolaboratif robotları ise kafese gerek olmadan, insanlarla birlikte yüksek hızda çalışabiliyor. Ancak bu robotlar, yeni emniyet zorluklarını da beraberinde getiriyor. Şimdi bu yeni düzenlemelere nasıl uyabileceğinizi ve çalışanları, ürünleri ve verimliliği nasıl koruyacağınızı bilin.

Emniyet webinarını izleyin

Yeni nesil robotlar, üreticilere esneklik ve verimlilik artışında en gelişmiş kontrol imkanını sunuyor.

Gelişmiş otomasyon platformu, kontrol cihazlarından yazılıma kadar tam entegrasyon sağlıyor.

Endüstri 4.0 ile, otomasyonda gerçekleştirilen inovasyon üretimde dijitalleşmeye yön veriyor.

Geleceğin fabrikalarına doğru bu yolculukta, gelin birlikte üretimi yeniden düşünelim. Bugün!

Komple Otomasyon Çözümü

Gelişmiş donanımlardan daha fazlasına ihtiyacınız var; akıllı ve esnek üretimi mümkün kılan entegre robotik otomasyon gibi. OMRON komple otomasyon teknolojisi ailesi, tüm üretim hattınız için çözümler sunar.

OMRON, endüstriyel otomasyon alanında bir lider olarak, üreticilerin müşterilere özel üretim ihtiyaçlarını karşılamasına ve artan işçilik maliyetleri ve işgücü kıtlığı ile ilgili sorunları gidermelerine yardımcı olan çözümler sunuyor. OMRON, endüstriyel sabit, otonom mobil ve kolaboratif robotların yanı sıra, endüstriyel komponentler ve görsel denetim sensörlerinden, kontrolörler ve servo motorlara kadar farklı otomasyon ekipmanlarının yanında makine emniyeti cihazları da geliştiriyor.

Bize ulaşın

Geleceğin fabrikalarına doğru bu yolculukta, gelin birlikte üretimi yeniden düşünelim. Bugün!

Otomasyonda güvenilir iş ortağınız

OMRON, sınıfının en iyisi çözümleri geliştirmek için müşterileriyle yakın işbirliği içinde çalışan, entegre robotik otomasyon sistemlerinin öncü üreticisidir. OMRON ile çalıştığınızda, otomatik üretiminizin ihtiyaçlarını karşılayacak tam entegre bir komple çözüm elde edersiniz.

Verimli ve tamamen bağlantılı tedarik zincirlerine sahip akıllı fabrikalar, üretim inovasyonu için kritik öneme sahiptir, yeni pazar olanakları açar ve müşteri odaklı eğilimlere daha duyarlı olmanızı sağlar. OMRON’un eksiksiz ürün portföyü gelişen üretim ortamınıza uyarlanabilir şekilde geliştirilmiştir.

Bize ulaşın
v430 automotive bboard back

Global otomotiv üretiminde mükemmelliği destekliyoruz

Montaj, yürüyen aksam, presleme veya şekil verme, akü ya da önemli diğer araç bileşenleri için denetim ve izlenebilirlikten iç lojistik ve montaja kadar tüm süreçlerinizi optimize etmek istiyorsanız Omron, verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için gereken uzmanlığa ve eksiksiz teknoloji portföyüne sahiptir.

Daha fazla bilgi