Kariyerler

Omron'la Çalışmak

Omron Avrupa, ileri teknolojili otomasyon ürünlerinin ve uygulama uzmanlığının lider üreticisidir. Hollanda’da Amsterdam yakınlarındaki Avrupa genel merkezi ile Omron Avrupa, tüm Avrupa ülkelerinde yerel olarak çalışmaktadır ve tüm endüstriler için rakipsiz otomasyon ürünleri ve özelleştirilmiş uzman çözümleri sağlamayı hedeflemiştir. Portföyümüzde şunlar bulunmaktadır: Fabrika Otomasyonu, Sensörler ve Emniyet, Mekatronik ve Sürücüler, Endüstriyel Komponentler ve Görüntü Denetleme Sistemleri.

Omron'u başarılı yapan çalışanlarımızdır!

Bizimle aradığınız her şeyi bulacaksınız: ilgi çekici, maddi bağımsızlık getiren bir iş, güncel ürün ve teknolojilerle çalışma, cazip bir istihdam paketi, keyifli ve rahat bir çalışma ortamı ve kendinizi geliştirmeniz için mükemmel fırsatlar. Performansınızı arttırmanız için bilginizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi güncelleyerek hem profesyonel hem kişisel anlamda kendinizi sürekli olarak geliştirmenizi bekliyoruz.

Omron'da bir kariyer fırsatıyla ilgileniyorsanız lütfen iş olanaklarımızı kontrol edin ve açık başvuru formunu doldurun.

İş Olanakları

Şu anda Avrupa'da hangi iş olanaklarımız var?

Sales & Marketing

Accountmanager / F&B

We are looking for an Industrial Solutions Account Manager/Food and Beverage for our growing organisation in Istanbul, Turkey.

Istanbul, Turkey

DAHA FAZLA BILGI
HR

Human Resources Trainee

Would you like to know what it is like to work at a HR department in an international company? Omron Turkey offers you this opportunity!

Istanbul, Turkey

DAHA FAZLA BILGI