Firma bilgileri

Burada Omron ve ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Omron'un pres ütüyle başladığını biliyor muydunuz? Şirketin Japon menşeli ve 80 yıllık geçmişe sahip olduğunu? Peki çok güçlü bir etiğe sahip olduğumuzu? Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizi tanımak için felsefemizi ve sloganımızı okuyun.

Felsefe

Omron Şirketler Grubu

Kyoto, Japonya'da bulunan genel merkeziyle Omron Şirketler Grubu otomasyon alanında global bir liderdir.

1933 yılında kurulan ve Başkan Yoshihito Yamada tarafından yönetilen Omron 36'yı aşkın ülkede, endüstriyel otomasyon, elektronik komponent endüstrileri ve sağlık bakım ürünleri gibi çok çeşitli alanlarda müşterilere ürün ve hizmet sunmakta olan 37.000'den fazla çalışana sahiptir. Şirketin Japonya (Kyoto), Asya Pasifik (Singapur), Çin (Hong Kong), Avrupa (Amsterdam) ve ABD'de (Şikago) merkezleri bulunmaktadır. Avrupa organizasyonunun kendi geliştirme ve üretim tesisleri vardır ve tüm Avrupa ülkelerinde yerel müşteri desteği sunmaktadır.

Omron Corporation web sitesi
kazuma_tateisi.jpg

Pres ütü satmaktan...

Omron Şirketler Grubu'nun kurucusu Kazuma Tateisi 1930 yılında iş hayatına Kyoto'da pres üretip satarak başladı. En baştan beri durgun satışlarla ve aşırı st...

Daha fazla bilgi
myOmron_planet.jpg

Kalite tutkusu

Kalite önemlidir. Ancak, kaliteye tutkun olmanın daha da önemli olduğuna inanmaktayız: bu tutku ve kaliteye olan bağlılık, yaptığımız her şeyin zeminini oluş...

Daha fazla bilgi

Dünyaya çevre için emniyetli ürünler sunuyoruz

Omron'un ilkesi tüm dünya çapındaki müşterilere çevre için garantili (yasaklanmış tüm maddelerden arınmış olma garantisi) ürünler sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda, Omron kontrol cihazlarından da tüm zararlı maddeleri tamamen elemeye karar vermiştir.

Çevresel ilkelerimizi okuyun