Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON Industrial Automation Company Information

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Firma bilgileri

Burada OMRON ve ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

OMRON'un pres ütüyle başladığını biliyor muydunuz? Şirketin Japon menşeli ve 90 yıllık geçmişe sahip olduğunu? Peki çok güçlü bir etiğe sahip olduğumuzu? Daha fazla bilmek ister misiniz? Bizi tanımak için felsefemizi ve sloganımızı okuyun.

Felsefe

OMRON Şirketler Grubu

Kyoto, Japonya'da bulunan genel merkeziyle OMRON Şirketler Grubu otomasyon alanında global bir liderdir.

1933 yılında kurulan ve Başkan Junta Tsujinagi tarafından yönetilen OMRON 120'yı aşkın ülkede, endüstriyel otomasyon, elektronik komponent endüstrileri ve sağlık bakım ürünleri gibi çok çeşitli alanlarda müşterilere ürün ve hizmet sunmakta olan 29.000'den fazla çalışana sahiptir. Şirketin Japonya (Kyoto), Asya Pasifik (Singapur), Çin (Hong Kong), Avrupa (Amsterdam) ve ABD'de (Şikago) merkezleri bulunmaktadır. Avrupa organizasyonunun kendi geliştirme ve üretim tesisleri vardır ve tüm Avrupa ülkelerinde yerel müşteri desteği sunmaktadır.

Omron Corporation web sitesi
kazuma tateisi comp

Pres ütü satmaktan...

OMRON Şirketler Grubu'nun kurucusu Kazuma Tateisi 1930 yılında iş hayatına Kyoto'da pres üretip satarak başladı. En baştan beri durgun satışlarla ve aşırı st...

Daha fazla bilgi
myomron planet misc

Kalite tutkusu

Kalite önemlidir. Ancak, kaliteye tutkun olmanın daha da önemli olduğuna inanmaktayız: bu tutku ve kaliteye olan bağlılık, yaptığımız her şeyin zeminini oluş...

Daha fazla bilgi

Dünyaya çevre için emniyetli ürünler sunuyoruz

OMRON'un ilkesi tüm dünya çapındaki müşterilere çevre için garantili (yasaklanmış tüm maddelerden arınmış olma garantisi) ürünler sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda, OMRON kontrol cihazlarından da tüm zararlı maddeleri tamamen elemeye karar vermiştir.

Çevresel ilkelerimizi okuyun

Sürdürülebilirlik

Bizim için sürdürülebilirlik, İlkelerimizi uygulamaya geçirmekle ilgilidir. Kurucumuzun "Yaşamları geliştirmek ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmak" mottosunu benimsediği 1959 yılından beri işlerimiz aracılığıyla toplumdaki çeşitli sorunları çözerek topluma katkıda bulunduk.

Toplumumuzun sürdürülebilirlik konusundaki gelişimini küresel olarak desteklemeye yönelik çabalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

OMRON ve Sürdürülebilirlik

OMRON Group Kölelik ve İnsan Kaçakçılığı Bildirisi

OMRON olarak iş ve tedarik zincirlerimizin herhangi bir bölümünde insan hakları ihlalinin meydana gelmemesini ve başka bir tarafın gerçekleştirdiği insan hakları ihlalinde yer almamamızı sağlamak için çalışıyoruz. Bunu yaparken kölelik ve insan kaçakçılığının önemli küresel meseleler olduğunu ve modern köleliğin cebri çalıştırma veya çocuk işçiliği şeklinde iş dünyasında ortaya çıkabileceğini dikkate alıyoruz.

OMRON, her yıl "OMRON Group Kölelik ve İnsan Kaçakçılığı Bildirisi"ni yayınlar. Bu Bildiri, çocuk işçiliğini ve cebri çalıştırmayı önleme taahhüdümüzü daha da güçlendirmeye yönelik kararlılığımızı belirtirken, iş ve tedarik zincirlerimizin herhangi bir bölümünde modern köleliği ve insan kaçakçılığını önlemek için aldığımız önlemleri de açıklıyor.

Bu Bildiri, Yönetim Kurulu'nun sorumluluğu altındadır ve Yönetim Kurulu'nun yetki verdiği bir yönetim kurulu üyesi tarafından onaylanmıştır.