Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON'un Güçlü Yanları

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Güçlü Yanlarımız

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin sahadaki ihtiyaçlarını karşılamak için 200.000'den fazla kontrol cihazı ve uygulaması geliştirdik.

OMRON, 1933 yılındaki kuruluşundan bu yana kurucusu Kazuma Tateishi'nin felsefesini izledi: "Makine için makinenin çalışması neyse insan için daha fazlasını yaratma isteği odur." Bu yol gösterici ilkeye bağlı kalarak üretim tesisindeki sorunları çözen otomasyon sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Sayıları 200.000'i bulan kontrol cihazı ürününden oluşan devasa ürün yelpazemizdeki cihazları özenle ve hassasiyetle koordine ederek kontrol uygulamalarımızı "yerinde çözüm" bakış açısıyla geliştiriyoruz. Ayrıca küresel destek sistemimizi kullanarak dünya çapında üretim tesislerinin modernize edilmesine ve yeni değer yaratılmasına yardımcı oluyoruz.

"10 m veya altındaki" üretim sorunlarını çözmek için kontrol ürünleri ve kontrol uygulamaları geliştirme

Üretim tesislerini destekleyen yapıyı tanımlamak için bir yükseklik metaforu kullanıyoruz. Bu metaforda, tesisten bilgi toplayan ve yüksek düzey sistemlerle koordinasyon sağlayan PLC'ler ve endüstriyel PC'ler 10 m yüksekliğe yerleştirilir, sensörler ve üretim ekipmanlarını oluşturan diğer cihazlar ise 0 - 1 m arasında yerleştirilir. "10 m veya altındaki" alanlar bizim en güçlü olduğumuz alanlardır. 

Üretim tesisleri ve üretim hatlarının köklerine işlemiş sorunlara odaklanıyor, bu sorunları çözmek için sayısız kontrol ürünleri ve kontrol uygulamalarından oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi geliştiriyoruz. Bu ürünler ve uygulamalar yapay zeka, Nesnelerin İnterneti ve robotik gibi en son teknolojilerden faydalanıyor ve piyasaya sürülmeden önce kullanılabilirlik açısından mükemmelleştiriliyor.

our strength en misc
200.000'den fazla ILOR+S kontrol ürünü içeren kapsamlı ürün yelpazesi
Giriş cihazları (sensörler gibi), kontrol (lojik) cihazları (kontrolörler gibi), çıkış cihazları (servo motorlar ve servo sürücüler gibi), endüstriyel robotlar ve güvenlik cihazlarının aralarında bulunduğu 200.000'den fazla kontrol ürününden oluşan kapsamlı ürün yelpazemiz, "dünyada ilk" yeniliklerimizi temel almaktadır. Bu ürünler topluca "ILOR+S ürünleri" olarak adlandırılır. "ILOR+S", bir FA sistemi oluşturmaya yönelik temel unsurlar olan "Input" (Giriş), "Logic" (Lojik), "Output" (Çıkış), "Robot" (Robot) ve "Safety" (Güvenlik) kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. OMRON, tüm bu unsurlara yönelik cihazları bünyesinde barındıran bir ürün yelpazesine sahip tek üretim şirketidir.
Fareyle üzerine gel Daha fazlasını keşfetmek için
Yazılım kullanarak 200.000'den fazla ILOR+S kontrol ürünü içeren kapsamlı ürün yelpazemizi hassasiyetle koordine eden kontrol uygulamaları
Sunduğumuz ILOR+S ürünleri, amaca ve ortama göre bir arada kullanılıp eşleştirilebilir. Yazılım kullanarak bu ürünleri hassas bir şekilde koordine eden 250 kadar kontrol uygulaması sunuyoruz. Bu uygulamalar, ustalığı birebir taklit eden, öğrenmeye ve gelişmeye devam eden, insan çalışanları anlayan ve onlara yardımcı olan gelişmiş otomasyon sağlar. Bu yalnızca, FA sistemi için gerekli olan tüm ILOR+S ürünlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip çözüm sağlayıcısı OMRON'un sunabileceği bir avantajdır. Üretim sorunlarına odaklanmaya ve daha birçok farklı uygulama geliştirmek üzere çalışmaya devam edeceğiz.
Fareyle üzerine gel Daha fazlasını keşfetmek için

Dünya çapında faaliyet gösteren 1600'ü aşkın satış mühendisi uygulamaları geliştiriyor ve müşteri tesislerinde hayata geçiriyor

Dünyanın dört bir yanındaki satış ve destek konumlarımızda toplam 1600'den fazla satış mühendisimiz bulunmaktadır. Üretim tesislerine dair derin bir kavrayışla donanmış bu mühendisler, müşterilerinin sorunlarını çözmek için uygulamalar geliştirmekte ve bu süreçte edindikleri bilgi ve içgörüleri paylaşarak biriktirmektedir. OMRON'un kuruluşları, kontrol ürünlerinin ve uygulamalarının hızla geliştirilebilmesi ve diğer tesislerde uygulanmak üzere uyarlanabilmesi için dünyanın her bir yanındaki birçok farklı üretim tesisinden toplanan bu bilgileri uygulamak üzere kurulmuştur. Satış mühendislerimiz, müşterilerimizin üretim tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayarak değer yaratmak için her gün çabalamaya devam edecektir.

our strength worldwide misc

Avrupa'daki Otomasyon Merkezlerimiz

i-Automation! inovasyonunun ön saflarında, müşterilerimizle birlikte çalışarak otomasyon konseptlerini gerçek inovasyon uygulamalarına dönüştürüyoruz.

Daha fazla bilgi
proof-of-concept european poc labs b fcard comp