Environmental

Dünyaya çevre için emniyetli ürünler sunuyoruz

Omron'un ilkesi tüm dünya çapındaki müşterilere çevre için garantili (yasaklanmış tüm maddelerden arınmış olma garantisi) ürünler sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda, Omron kontrol cihazlarından da tüm zararlı maddeleri tamamen elemeye karar vermiştir.

Omron kimyasal maddelerin kullanımını düzenlemede bir endüstri lideri olmaya gayret eder ve Omron ürünlerindeki tüm zararlı maddeleri eleme yolunda ilerler.

Global olarak Omron ve çevre

Global bir şirket olarak çevre ile nasıl bir alışveriş içindeyiz? Sizlere ayrıca Endüstriyel Otomasyon dünyasının çevre ile ilişkisinin nası olduğuna dair özel bilgiler verebiliriz. IAB web sitemizden daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilrisiniz.

More information

Omron'un çevre ile ilgili politikalarını ve Avrupa'da yapmış olduğu etkinlikleri öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçin: Omron Europe B.V., Quality & Environment Department, Zilverenberg 2, 5234 GM 's-Hertogenbosch, The Netherlands

WEEE

WEEE Yönetmeliği

Omron Endüstriyel Otomasyon ürünleri WEEE yönetmeliğinin kapsamı dışında olsa da, Omron bu yönetmeliğin gereksinimlerine yalnızca Avrupa'da değil tüm dünya ç...

Daha fazla bilgi