Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Geleneksel OMRON Bayi Toplantısı bu yıl Almanya’da gerçekleşti

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Geleneksel OMRON Bayi Toplantısı bu yıl Almanya’da gerçekleşti

Geçtiğimiz dönemi rekor bir büyüme ile geride bırakmayı başaran OMRON Türkiye’nin bu başarısında büyük pay sahibi olan bayi ve çözüm ortakları, geleneksel OMRON Bayi Toplantısı için gittikleri Almanya’da, otomasyon sektörünün dünyada en önemli organizasyonlarından biri olan Hannover Messe Fuarı’nı ziyaret ederek dünyanın ilk robot masa tenisi antrenörü “FORPHEUS” ile maç yapma fırsatını buldular.

Bir önceki yıl OMRON Teknoloji Merkezi’nin bulunduğu Barselona’da düzenlenen geleneksel OMRON Bayi Toplantısı bu yıl Hannover Messe Fuarı ziyaretini de kapsayacak şekilde Almanya’da gerçekleşti. Hannover Messe Fuarı ve OMRON standı ziyareti, Volkswagen Wolfsburg Fabrikası turu ile Berlin’de gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı ve keyifli şehir turlarının da yer aldığı etkinlik üç gün sürdü.

OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm çerçevesinde geliştirdiği inovatif otomasyon teknolojilerinin  hemen hemen tamamını yerinde görme fırsatını sunan Hannover Messe Fuarı’ndaki  OMRON standı turu ile başlayan etkinliğin ilk gününde bayileri OMRON Avrupa Central Region Genel Müdürü Klaus Kluger karşıladı. Yapay Zeka teknolojilerinden, Toplam Ekipman Etkinliğini optimize eden Akıllı Üretim konseptlerine, Otonom Mobil Robotlardan, yeni nesil ürünlerine kadar tüm teknoloji ve çözümlerinin gösterildiği bir stand turu gerçekleştirdi.

Geçen dönem değerlendirmesi ve yeni dönem stratejileri

Keyifli ve yoğun geçen Hannover’in ardından Almanya turunun ikinci gününde Berlin’de gerçekleştirilen toplantıda, OMRON Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu OMRON’un 2020 vizyonuna değinirken, Ülke Satış Müdürü Yasin Dora, geride kalan dönemin değerlendirmesi ve yeni dönem stratejilerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Pazarlama Müdürü Nurcan Konak da, OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm yaklaşımı ve piyasaya çıkan yeni ürünleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

conversation fcard tr peop

Geçtiğimiz dönemi yüksek satış rakamları ile sonuçlandıran, Türkiye geneline yayılmış en başarılı bayilere ödül plaketleri sırasıyla OMRON Türkiye ekibi tarafından takdim edilirken, ayrıca toplantıya katılan tüm bayilere de yine her yıl olduğu gibi gelenekselleşen OMRON’un sadakat plaketi verildi.

award fcard tr peop

Derin Öğrenme teknolojisi gelişiyor: “Otonom Sürüş”

OMRON'un temel teknolojisi olan "Algılama & Kontrol + Düşünme" kavramının somut bir örneği olan Sürücü İzleme Sensörü, Görsel Denetim yüz/birey tanıma teknolojilerden faydalanıyor. Dünyanın bu ilk "sürücü konsantrasyon seviyesini algılayan teknolojiye" sahip sensörü ile araç, sürücünün mental uyanıklığı ve fiziksel durumuna en uygun şekilde hareket ederek insanların emin ve güvenli bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyarak, otonom sürüşün geleceğini gösteriyor.

Yapay Zeka iş başında: “Forpheus”

OMRON'un yüksek düzeyde uzmanlaşmış temel teknolojileri, bugün üretime Düşünme Boyutunu ekleyerek üreticilerin Endüstri 4.0 akıllı fabrikalara geçmesini ve çıktılarını iyileştirmesini sağlıyor. Bu bağlamda da OMRON'un gelişmiş teknolojilerini tanıtmak üzere geliştirilen, işbirliğine dayalı, kullanıcı dostu ve akıllı masa tenisi robotu Forpheus, güçlü İnsan-Makine işbirliği teknolojilerini kullanıyor. Yorumlama, tahminde bulunma, öğrenme, düşünme, harekete geçme, bağlantı kurma ve insanlarla iletişime geçme gibi muhteşem tekniklerin bir araya gelmesiyle Forpheus, insanlara gerçek anlamda antrenman dersi verebiliyor.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin