Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON'un AMR filoları için yeni FLOW Core 3.0 Yazılımını keşfedin

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON, AMR filo yönetimini ve navigasyonu hızlandırmak için FLOW Core 3.0 yazılımını duyurdu

Güncellenen FLOW Core 3.0 yazılım paketi, gelişmiş AMR uygulama konfigürasyonu, navigasyon ve performans izleme özellikleri sunar.

Endüstriyel robotlarda sektör lideri olan OMRON, LD ve HD serisi otonom mobil robotlarının (AMR'ler) özelliklerini artırırken entegrasyon sürecini basitleştiren ve filo yönetimini geliştiren yeni nesil bir platform olan Fleet Operations Workspace (FLOW) Core 3.0 yazılımının kullanıma sunulduğunu duyurdu. FLOW Core, akıllı iş atamalarını ve şarj programlarını koordine etmek, gelişmiş navigasyon ve trafik kontrolü uygulamak ve MES, ERP ve WMS gibi IT ve OT sistemleriyle sorunsuz entegrasyon sağlamak için kullanılan tek bir yazılım paketidir. 

Bu yeni sürümde, birkaç önemli alanda güncellemeler yapılmıştır:

amr flow core 3.0 mobile planner tablet fcard sol

MobilePlanner: Esneklik güncellemeleri, harita nesnesini özelleştirme ve hiyerarşik gruplama sağlayarak haritanın karmaşıklığını ortadan kaldırır ve sorun giderme işlemlerini kolaylaştırır. Bu, devreye alma işlemini hızlandırır ve belirli harita alanlarında farklı davranışlar için benzersiz AMR alt grupları atama gibi karmaşık görevlerde bile konfigürasyon süresini en aza indirir.

amr flow core 3.0 hybrid fleet fcard sol

Entegrasyon Araç Kiti (ITK) 2.0: Yeni özelleştirilebilir izleme, tesis altyapısının AMR filolarını programlı bir şekilde kontrol etmesini ve güvenli bir şekilde izlemesini sağlar. Lisans bilgileri artık ITK veri tabanına dahil edilmiştir, bu sayede gerektiğinde kullanıcılara bildirim izleme ve oluşturma olanağı sağlar.

amr flow core 3.0 iq-home fcard sol

FLOW iQ 3.0: Filo çalışma süresini ve performansını en üst düzeye çıkarmak için pil verimliliği ve bakım ihtiyaçları hakkında bilgi sağlar. Wi-Fi ve yerelleştirme dahil olmak üzere tesis haritanız bağlamında önemli verileri grafiksel olarak sunar. 7/24 üretim için gereken araçlarla tesiste arıza çözümünü hızlandırırken genel ekipman etkililiğini de ölçer.

amr flow core 3.0 flow iq fcard sol

Seçilebilir Otonomi 2.0: Kullanıcıların, otonom kılavuzlu araçtan (AGV) (maliyetli altyapı olmadan), sınırlı sapma alanları ve geleneksel AMR'nin saf esnekliğine kadar uzanan güçlü yol modlarıyla trafik akışını özelleştirmesini sağlar. Yol modlarının aralığı, dar konumlarda bile navigasyon istisnalarını azaltarak tutarlı ve rahat çalışma ile döngü süresini en üst düzeye çıkarır.

amr flow core 3.0 caps fcard sol

CAPS 3.0: Yaklaşma yollarını her açıdan kullanarak rakipsiz Hassas Sürüş modu ile AMR'nin makine hücrelerine ve arabalara bağlanmasına imkan tanır. Özel hedef tanımlarına izin vererek altyapı maliyetlerini en aza indirir, böylece her türlü zemin düzeni ve yük şekli ile tam esneklik sağlar.

OMRON FLOW Core 3.0
  • OMRON FLOW Core 3.0

    OMRON FLOW Core 3.0

    FLOW Core provides the software tools to connect the AMR fleet to the factory’s manufacturing control solution, establish maps, define operational rules, and ensure safe, consistent operation on the factory floor. #omronindustrialautomation

    06:40

Daha fazla bilgi için OMRON Fleet Manager'a göz atın.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin