Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON, Tayvan Merkezli Kolaboratif Robot Şirketi Techman Robot Inc. İçin Yatırım Yapıyor

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON, Tayvan Merkezli Kolaboratif Robot Şirketi Techman Robot Inc. İçin Yatırım Yapıyor

OMRON, insanların ve makinelerin birlikte çalıştığı robotik teknolojiler sunan Techman'de yaklaşık %10 hisse sahibi olacak.

OMRON Corporation, üretim tesislerinde insanlarla çalışan dünyanın en büyük ikinci kolaboratif robot markası Techman Robot, Inc. ile sermaye yatırımı için bir anlaşma imzaladığını duyurmaktan memnuniyet duyuyor. OMRON, Techman'da yaklaşık %10 hisse sahibi olacak. Yatırımın Aralık 2021'e kadar tamamlanması bekleniyor.

2018 yılında OMRON, iş gücü kesintilerinin neden olduğu artan otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere Techman ile stratejik bir iş birliği içine girdi. O zamandan bu yana Techman'ın TM Serisi kolaboratif robotları, OMRON'un dağıtım ağı aracılığıyla ortak markalı bir ürün olarak dünya çapında satıldı. OMRON ve Techman, insanların ve makinelerin iş birliği yaptığı bir üretim tesisini mümkün kılmak amacıyla OMRON'un mobil robotu ile TM serisini bir araya getiren mobil bir çalışma robotu olan Mobil Manipülatörü de birlikte geliştirdi. Techman'a yapılan bu yatırım sayesinde OMRON fabrika otomasyon ekipmanını Techman'ın kolaboratif robotlarıyla birleştiren yenilikçi robot çözümleri geliştirmeyi hedefleyen OMRON, hem emniyet hem de üretkenlik sağlayacak ve üretim tesislerinde iş gücü sıkıntıları sorununa çözüm sunacak.

OMRON Endüstriyel Otomasyon İşleri Şirketi Başkanı Junta Tsujinaga şöyle diyor: "Üretim endüstrisinin yer aldığı çevre önemli ölçüde değişmektedir. Bu değişiklikleri öngören OMRON, 2016 yılından bu yana üretim tesislerinin karşılaştığı sorunları çözmek için benzersiz değer üretme konsepti "i-Automation" ile gelişmiş üretimi hedefledi. 2015 yılında OMRON'un endüstriyel robot üreticisi Adept Technology Co., Ltd.yi satın almasından beri robot teknolojisi ve pazar geliştirme üzerine odaklandık."

Techman Robot'un başkanı Dr. Shi-Chi Ho, "Techman Robot, 2018 yılından bu yana dünyanın en büyük ikinci kolaboratif robot şirketi oldu. İnsan-makine iş birliği için akıllı fabrika çözümleri oluşturmayı hedefliyoruz ve bu iş birliği sayesinde OMRON ile uzun zamandır devam eden ilişkimizi derinleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Akıllı üretime duyulan talepkar ihtiyaç için pazardaki hızlı büyüyen boşluğu doldurabilmek her iki şirket için de önemli bir fırsat sunuyor."

OMRON, robot girişimlerini güçlendirerek, "i-Automation!" konseptinin hayata geçirilmesini hızlandıran üretim tesislerinin oluşturulmasını ve böylece müşterilere fayda sağlayıp dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarını zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Techman Robot Inc. Hakkında

2015 yılında kurulan Techman Robot, Tayvan'ın tek kolaboratif robot markası ve üreticisidir. Çin, Avrupa, Japonya, Kore ve Güneydoğu Asya'da 100'den fazla bayiyle pazara entegre görsel denetimli kolaboratif robotlar, akıllı fabrika yönetimi yazılımı ve uygulama çözümleri gibi ürün ve hizmetler sunuyoruz. Techman, ürünlerimizi piyasaya sunduğumuz üçüncü yılımızda dünyanın en büyük ikinci kolaboratif robot üreticisi oldu. Ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.tm-robot.com/en/ adresini ziyaret edin.

OMRON TM cobot'ları hakkında daha fazla bilgi.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin