Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Makine Emniyeti Hizmetleri

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Her seviyede emniyet

Tek tesisten oluşan ufak kuruluşlardan birden fazla tesise sahip uluslararası şirketlere kadar farklı boyutlara uyum sağlayabilen makine emniyeti hizmetleri sunuyoruz. Bölgesel ve uluslararası yasal uyumluluk gerekliliklerini göz önünde bulundurarak tutarlı bir yaklaşım sunmanın yanı sıra emniyet politikanızı küresel anlamda uygulama kapasitesine sahibiz.

Daha yüksek verimlilik. Yeni fonksiyonel emniyet standartları sayesinde, makinelerin müdahale veya erişim gerektiren her durumda kapatılmasına gerek kalmıyor. En yüksek emniyet düzeyini sürdürürken tekrar başlatma gecikmelerini ve atık malzemeyi azaltan en yeni emniyet teknolojilerini kullanıyoruz ve bu sayede emniyetli kontrol çözümleri oluşturabiliyoruz.

Danışma hizmeti isteyin

Customer Cases

Makine emniyeti kesintisiz bir sürecin konusudur

Makinelerin emniyeti tek seferlik bir iş değildir; planlamadan devreye alma ve çalıştırmaya kadar (değişiklik ve bakım dahil) tüm makine kullanım ömrünü kapsayan bir süreçtir. Makine Emniyeti Hizmetlerimiz şu şekildedir:

Safety amr fcard misc

AMR Emniyet Değerlendirmesi (AMR)

Otonom mobil robotlar gün geçtikçe büyüyor, ağırlaşıyor, daha karmaşık ve daha otonom hale geliyor. Ayrıca makine üreticileri, entegratörler ve benzer kullanıcıların karşısına daha önce karşılaşılmamış olan yeni emniyet zorlukları çıkıyor.

Daha fazla bilgi
icon safetyservices mra 420x200 prod

Makine Risk Değerlendirmesi (MRA)

Yasal olarak gerekli makine risk değerlendirmesi gerçekleştirme yükümlülüklerinizi yerine getirmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıntılı değerlendirme raporlarımızla tehlike teşkil eden ve incelenmesi gereken makinelerinizi belirliyoruz.

Daha fazla bilgi
icon safetyservices csd 420x200 prod

Kavramsal Emniyet Tasarımı (CSD)

Kavramsal Emniyet Tasarımımız, makinenizdeki riski azaltmaya yönelik etkili ve temel bir adımdır. Gerekli kaynaklara sahip olduğunuzda bu süreç kendi makinenizi profesyonel rehberliğimizden faydalanarak iyileştirmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi
icon safetyservices cem 420x200 prod

Resmi CE İşareti (CEM)

Ekip üyelerimiz CE işareti süreci ve ayrıntıları konusunda oldukça deneyimlidir. Tüm sürecin sorunsuz ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlar ve CE işaretinin uygulanacağı makinenin kullanımının yasal olduğundan emin oluruz.

Daha fazla bilgi
icon safetyservices est 420x200 prod

ESPE Durdurma Süresi Testi (EST)

Makinenin durdurma süresinin resmi tespitini sağladıktan sonra, makinelerin hareket eden parçalarına erişimi önlemek için kullanılan tüm emniyet cihazının konumlandırma ve doğrulama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Daha fazla bilgi

Ücretsiz Gotcha Etiketinizi Edinin

"Gotcha Etiketi" adı verilen Emniyetli Mesafe Ölçeği, bir yüzünde AB'deki metrik sistem ölçüleri, diğer yüzünde ise ABD'ye özel ölçülerin yer aldığı dört segmentli bir çubuktur. Gotcha Etiketi, personelin koruyucu bariyerlerdeki açıklıklardan tehlikeli bölümlere erişemeyeceğini doğrulamanın en kolay yoludur.

  • ISO 13857'ye uygunluk

    20 mm'ye kadar açıklıklar için ISO 13857 ölçülerine uygunluk.

  • ANSI Standartlarına uygunluk

    49 mm'ye kadar açıklıklar için ANSI B65-1 ve ANSI/SPI B1 ölçülerine uygunluk.

  • Kolay kullanım

    Gotcha Etiketi, personelin koruyucu bariyerlerdeki açıklıklardan tehlikeli bölümlere erişemeyeceğini doğrulamanın en kolay yoludur.

Ücretsiz Gotcha Etiketinizi Edinin

Hizmetler ve Destek

virtual assistance woman services fcard comp

OMRON'un Sanal Yardım Hizmetleri ile Bağlantıda Kalın

OMRON'un Sanal Yardım hizmeti, teknik destek ve danışmanlık işlemlerinin kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan Uzaktan destek çözümüdür. Sanal Yardım, dünyanın dört bir yanındaki sorunları tanımlayıp çözmenin yanı sıra, en iyi makineleri tasarlamanıza yardımcı olmak için artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanır.

Daha fazla bilgi
engineer robot programming fcard prod

Robot Hizmetleri

Çalışabilirlik süresi entegre robot çözümleri için önemli bir faktördür. Robot hizmeti uzmanlarından oluşan ekibimiz, kurulumunuzu kullanım ömrü boyunca sağlıklı durumda tutabilmeniz için özel olarak çalışır.

Daha fazla bilgi