Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Uzaktan Eğitim

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Kurslar evinizde, ofisinizde veya fabrikanızda ayağınıza kadar getirilir

Eğitimimiz için herhangi bir donanım gerekli değildir; sadece güvenilir bir internet bağlantısı ve dizüstü ya da masaüstü bilgisayar gerekir.

Tüm kurslarımız geleneksel yüz yüze sınıf ortamında sunulabilirken bazıları ise uzaktan oturumla yapılabilir. Hem yüz yüze hem de uzaktan oturumlarda aynı öğrenme sonucunu sunmayı taahhüt ediyoruz. Peki uzaktan oturumların işleyiş şekli nasıldır?

  • Eğitim gruplarına eğitim materyallerini iletmek için Microsoft Teams aracılığıyla davet gönderilir. Kurs konusuna bağlı olarak, başka ücretsiz yazılım programlarının yüklenmesi gerekebilir.

  • Katılımcıların uzaktan eğitim kursuna katılabilmesi için ek ücret veya lisans gerekmez.

  • Kursa katılmadan önce, lütfen ilgili e-Öğrenme kurslarını sonlandırmayı ve Sysmac Studio gibi ilgili destekleyici yazılımları indirip yüklemeyi unutmayın.

Eğitim; operatörlerin, bakım mühendislerinin veya programcıların bilgi ve verimliliğini artırarak yatırımının karşılığını verir. Böylece arıza analizleri ve sorun giderme işlemleri daha hızlı yapılırken programlama kalitesi de artabilir. Resmi programcı eğitimini alan mühendisler, yazılım geliştirme döngüsünü kısaltıp makinelerin sorun giderme ve arıza tanılama süreçlerini iyileştirebilir.

Uygulamalı sanal eğitim

Artık geleneksel yüz yüze sınıf deneyimine yakın bir sanal uygulamalı eğitim sunabiliyoruz.

Eğitimimiz her zaman uygulamalı bir öğrenme yaklaşımına dayalıdır. Eğitim merkezlerinin uzağında yaşıyor veya yolculuk yapamıyorsanız Uygulamalı Sanal Eğitimi tercih edebilirsiniz.

Microsoft Teams toplantısı aracılığıyla eğitime davet edileceksiniz, buna paralel olarak eğitim dizüstü bilgisayarlarımızdan birine uzak masaüstü yazılımı kullanarak bağlanacaksınız. Eğitim dizüstü bilgisayarı, eğitim donanımından canlı video akışının yanı sıra oturumunuz için gerekli tüm programlama yazılımına sahip olacaktır.

İlgili tüm yazılımların indirme bağlantıları dahil olmak üzere tüm ayrıntılar, katılımınızdan önce kurs rezervasyonu onayı e-postasında size gönderilecektir. Otel, restoran veya ek yolculuk ücretleri ödemeye gerek yok.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

Hizmetler ve Destek

virtual assistance woman services fcard comp

OMRON'un Sanal Yardım Hizmetleri ile Bağlantıda Kalın

OMRON'un Sanal Yardım hizmeti, teknik destek ve danışmanlık işlemlerinin kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan Uzaktan destek çözümüdür. Sanal Yardım, dünyanın dört bir yanındaki sorunları tanımlayıp çözmenin yanı sıra, en iyi makineleri tasarlamanıza yardımcı olmak için artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanır.

Daha fazla bilgi
code software registration newssinglemob prod

Yazılım Kaydı ve İndirmeler

Web sitemizin bu bölümünde, Omron yazılım ürünlerinizi kaydedebilirsiniz. Lisans numaranızı kaydettikten sonra ilgili yükseltme ve destek dosyalarına erişebilirsiniz. Ayrıca, birçok yazılım uygulaması ve tool bu bölümden ücretsiz olarak indirilebilir.

Daha fazla bilgi