Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Fason üretici Vetipak'taki OMRON entegre robotlar

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON ve B Electrical Engineering'den robot entegre kontrole sahip paketleme çözümü, lüks ev ve vücut bakım ürünleri ile şekerleme gibi hızlı tüketim ürünlerinde (FMCG) ölçeklenebilir süreçler ve yüksek kaliteli fason üretim sağlar.

Günümüzdeki değişen tüketici ihtiyaçları ve azalan iş gücü düşünüldüğünde robot teknolojilerinin paketleme süreçlerine eklenmesi olumlu katkı sağlamaktadır. Ürün yaşam döngüleri kısalmakta ve üreticiler daha fazla esneklik istemektedir. Önde gelen bir fason üretici olan Vetipak, insanların ve teknolojinin gücünü birleştiren yenilikçi bir otomasyon çözümüyle bu zorluklara karşılık vermiştir. Vetipak'ın, şekerleme ve lüks kozmetik ürünler için paketleme sürecini otomatikleştirirken bir yandan da hız, ölçeklenebilirlik ve kaliteyi sağlaması gerekmiştir. Şirket, OMRON'un endüstriyel robotlarıyla üç yeni paketleme hattını otomatikleştirmeyi tercih edip OMRON Çözüm Ortağı B Electrical Engineering ile bunu uygulamıştır.

Vetipak, 1997 yılında kurulan ve büyük gıda ve emtia markalarıyla birlikte çalışarak Avrupa'nın en büyük fason üreticilerinden biri haline gelen bir Hollanda aile şirketidir. Şirket, önde gelen FMCG şirketleri için ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış yenilikçi ve ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. Otomasyon kullanılmadan elverişli olmayacak son derece karmaşık paketleme süreçlerini otomatikleştirmekten, geleceğe yönelik yüksek çıktı veya ölçeklenebilirlik sağlamaya kadar farklı avantajları vardır. Vetipak, tasarım ve mühendislikten üretime kadar müşterilerine kapsamlı bir üretim ve paketleme çözümü sunmaktadır.

Fason üretime yenilikçi bir yaklaşım

Vetipak'ın Ticari Genel Müdürü Mark van der Burgt şöyle diyor: "Yakın zamanda Hollanda'daki tesislerimizi geliştirmek için sıcaklık, hava basıncı ve nem kontrolü ile tamamen kontrollü bir binayı ve robot teknolojisine sahip son teknoloji otomatik üretim hatlarını içeren önemli bir yatırım yaptık."

Güncellenen tesisler sayesinde Vetipak gıda, şekerleme, evcil hayvan maması, tüketici elektroniği ve kişisel bakım ürünleri gibi çeşitli pazarlara hizmet verebilmenin yanı sıra yaşam bilimleri ve sağlık gibi yeni pazarlara açılmayı planlayabiliyor. Güvenlik ve kalite sağlayan yeni tesisler, Vetipak'ın fazla sayıdaki çok çeşitli ürünleri paketlemesini sağlamaktadır. Vetipak, bu ürünlerin perakende ve promosyon paketleri, lüks hediye kutuları ve sezonluk promosyon veya gümrüksüz bölgeler için özel versiyonlar gibi doğru paketlere konmasını sağlamaktan sorumludur.

OMRON'un Robot Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

İlgili ürünler

  • robotic integrated controller 600x400 prod

    Makine kontrolü, emniyet, güvenilirlik ve bakım açısından yüksek hızlı işlem gerektiren uygulamalar için.

  • viper-s850 prod

    İşleme, montaj ve malzeme taşıma için eklemli robot