Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Yeni Malzemeler

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Daha çevre dostu paketleme

Dünya genelinde çok fazla plastik üretiliyor ve atılıyor. Paketleme sektörü, bu aşırı plastik üretimine en çok katkıda bulunan etmenlerden biri ve bunun acilen minimum seviyeye indirilmesi gerekiyor. Sektör, sürdürülebilir alternatifler geliştirme konusunda muazzam bir görevle karşı karşıyayken tüketiciler de netlik ve daha sıkı düzenlemeler talep ediyor. Sera gazı emisyonlarını azaltmaya yönelik temel çözümlerden biri olarak imalat sektörünü yeni ve daha sürdürülebilir malzemelerin kullanımında destekliyoruz.
Daha çevre dostu paketler geliştirmek, kaynakları korumak ve daha verimli ve akıllı üretim hatlarını kullanmak çok önemlidir. Yeni malzemelere esnek bir şekilde uyum sağlayabilen endüstriyel otomasyona odaklanıyoruz. Paketleme hatlarının, daha fazla geri dönüştürülmüş içeriğe sahip veya geleneksel işlenmemiş plastikten daha sürdürülebilir olan birden fazla malzeme kullanırken bile paketli ürünün kalitesini ve güvenliğini koruyabilmesini sağlıyoruz.

Yaklaşımımız

Üretim alanındaki süreçlerin ve teknolojilerin yeni malzeme değişikliklerine adapte olabilmesi için uyumluluk çok önemlidir ancak nihai ürünün mükemmel kalitesinden ödün verilmemelidir:

 • Üretim hatları yeni malzemelere geçiş yapmak için esnek olmalıdır.
 • Makineler arasında iletilen yeni bilgiler arasında bağ kurulması ve bunların yönetilmesi gerekir.
 • Atığı mümkün olduğunca önlemek için yeni koşullar altında makinelerin performansını kontrol etmek gerekir.

Çözümlerimizin Sunduğu Avantajlar

Çeşitli malzemeler için otomasyon ve robot çözümlerimiz sayesinde:

 • Paketleme hattınızı daha çevreci alternatifler için geleceğe hazırlıklı hale getirebilirsiniz.

 • Kaynak kullanımını ve malzeme tedarikini optimize edebilirsiniz.

 • Hatasız doldurma sağlayabilir ve mükemmel birincil paketleme için malzeme işleme, mühürleme ve doğru etiketlemeyi optimize edebilirsiniz.

 • Maksimum verim için hassas bir film gerginliği kontrol sistemi ile geri dönüştürülmüş daha ince filmlerin kullanımını iyileştirebilirsiniz.

 • Gelişmiş yapay zeka tabanlı kontrol algoritmasıyla yüksek sıcaklığa daha duyarlı daha ince filmlerin mükemmel bir şekilde mühürlenmesini garanti edebilirsiniz.

 • Güçlü denetim sistemleriyle değişken şekilli, tekrar kapatılabilir veya tekrar mühürlenebilir esnek paketlemelerde yüksek hızda mükemmel etiketleme elde edebilirsiniz.

 • Yüksek hassasiyetli robot çözümlerimizle bant ve yapıştırıcı kullanımını ortadan kaldırabilir veya en aza indirebilirsiniz.

 • İkincil ve son paketlemeye yönelik robot çözümlerimizin özel tutucularıyla şekilleri, gözeneklilik seviyeleri ve hassas yüzeyleri farklı olan geri dönüştürülmüş elyaftan yapılmış çok çeşitli kutuları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Temel Uygulamalar ve Çözümler

unwinding film tension fcard sol

Çözme İşlemine Yönelik Çözümler

Sıkışmayı önlemek ve ek geri dönüştürülmüş içeriğe sahip daha ince filmlerin mükemmel bir şekilde çözülmesini sağlamak için gerginlik, besleme ve kesimin senkronize olarak kontrol edilmesi çok önemlidir. Rulonun mükemmel bir şekilde çözüldüğünden emin olmak için gelişmiş hareket kontrol sistemimiz ile mükemmel film telafisi elde ediyoruz.

Daha fazla bilgi
martini hffs spaghetti packaging fcard sol

Mükemmel Mühürleme Çözümleri

Sıcaklık ölçümünde ve kontrolünde yapay zeka kullanarak Mükemmel Mühürlemeyi mümkün kılıyoruz. Sensörlerimiz, mühürleme çenesine çok yakın yerleştirilebilir. Ölçümlerdeki bozulmalar, patentli Otomatik Filtre Ayarı teknolojimiz kullanılarak telafi edilir.

Daha fazla bilgi
box forming line fcard sol

Optimize Kutu Kapatma Çözümleri

Daha çevre dostu yapıştırıcılar uygularken yapıştırıcı bütünlüğünü korumak için hassasiyet ve etraflı bir kalite kontrolü gerekir. Daha sürdürülebilir ikincil paketleme için robot tabanlı çözümlerin esnekliğini sunuyoruz.

Daha fazla bilgi
zero touch fcard sol

Çoklu Malzeme İşleme Çözümleri

Çok farklı şekillere, formlara, gözeneklilik seviyelerine sahip kağıt paketleri ve hassas nesneleri güvenli bir şekilde işlemek için özel amaçlı tutuculara sahip entegre bir robot çözümü sunuyoruz.

Daha fazla bilgi