Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON'un yeni M1 entegre global AC sürücü çözümü

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON, M1 entegre global AC sürücü çözümünü piyasaya sürüyor

Endüstriyel otomasyonda dünya lideri konumundaki OMRON, OMRON M1 Entegre Global AC Sürücüler Çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu son teknoloji çözüm, gelişmiş sistem entegrasyon özellikleri sunar ve bu sayede iyileştirilmiş esneklik, daha yüksek verimlilik ve yerden tasarruf sağlayan avantajlar ile makine tasarımını mümkün kılar.

OMRON M1 Entegre Global AC Sürücüler Çözümü, motor kontrolü ve sürücü teknolojisinde yeni bir standart belirleyen çeşitli özellikler ve fonksiyonlar sunar. Çözüm, sürücü sistemi için kullanılabilecek motor seçeneklerini genişletir. Standart endüksiyon motorları (IM), sabit mıknatıslı motorlar (PM), doğrudan tahrikli PM motorları (128 kutba kadar) ve özel motorlar (tambur motorlar gibi) desteklenir. Motor parametreleri, OMRON'un Sysmac Studio platformundaki otomatik ayarlama fonksiyonu kullanılarak kolayca ayarlanabilir. 0 Hz'de bile mevcut olan %200 tork ile olağanüstü tork özellikleri sunar.

Çözümün avantajları arasında şunlar yer alır:

  • Çok çeşitli endüstriyel otomasyon sistemleriyle sorunsuz bağlantı ve birlikte çalışma için Modbus ve EtherCAT haberleşme protokollerine yönelik dahili destek.
  • EtherCAT için esnek konfigürasyon seçenekleri. Çözüm, Halka topolojileri desteğiyle sorunsuz entegrasyon ve verimli veri aktarımı sağlar.
  • Sysmac Studio Entegre Geliştirme Ortamı (IDE); kolay konfigürasyon, izleme ve sistem yönetimi için sezgisel ve kullanıcı dostu bir yazılım aracı sunar.
  • Hız kontrolü, tork kontrolü, hassas pozisyon kontrolü ve ana-takipçi fonksiyonu gibi çok yönlü motor kontrol özellikleri.
  • Hem Açık Çevrim Vektör (OLV) hem de Kapalı Çevrim Vektör (CLV) modlarında AC endüksiyon ve Sabit Mıknatıslı Senkron motorlar. Çok çeşitli motor uygulamalarında verimli çalışma.
  • Hassas hareket kontrolü için dijital giriş üzerinden yüksek hızlı pozisyon yakalama özelliğine sahip dahili enkoder ve pals sayıcı girişi.
  • Emniyet Bütünlük Seviyesi 3 (SIL3) Performans Seviyesi e (PLe) ile uyumlu Emniyetli Tork Kapatma (STO) özelliğine sahip Emniyetli Durdurma 0 fonksiyonu. Hem kablolu hem de EtherCAT Üzerinden Emniyet (FSoE) seçenekleri sunar.
  • Enerji tasarrufu sağlayan özel fonksiyon, optimize edilmiş enerji kullanımı ve düşük işletme maliyetleri sağlar.
  • Toz ve neme karşı dayanım sağlayarak zorlu endüstriyel ortamlarda dayanıklılığı artıran ve güvenilir performans sağlayan Kaplanmış Baskılı Devre Kartı (PCB).

M1 çözümünün kalitesinin ve güvenilirliğinin arkasında duran OMRON, zorlu endüstriyel ortamlarda bile 10 yıllık bakım gerektirmeyen çalışmayı garanti eder. M1 çözümü; CE, UKCA, cULus, KC, RCM ve RoHS dahil birçok sertifikaya sahiptir ve uluslararası emniyet ve çevre düzenlemelerine uymanızı sağlar. 

Daha fazla bilgi için lütfen M1 Serisi değişken hızlı sürücüler OMRON sayfasını ziyaret edin.

OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin