Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON’dan “Üretimi Yeniden Düşün” webinar serisi

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON’dan “Üretimi Yeniden Düşün” webinar serisi

Günümüzün geleneksel seri üretim modeli artık değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap veremiyor. Tüketici davranışları hızla değişiyor… dolayısıyla üretim de değişmeli. Yeni, yeniden düşünülmüş bir üretim modeline ihtiyaç var. Şimdi OMRON, bu yeni, otonom ve kolaboratif üretime doğru yolculukta size yön gösterecek Üretimi Yeniden Düşün webinar serisine başlıyor.

Henry Ford'dan "benim için yap" üretimine

Henry Ford, 100 yıl önce "Siyah olsun da, rengi önemli değil" demişti. Günümüzde ise tam tersi geçerli. Bir süre önce uygulamaya başladığımız "benim için yap" üretim modeli, ivme kazanmaya başladı. Çünkü bugünün tüketicileri, her konuda bilgi sahibi ve çevresine duyarlı birer "seçici" olarak satın almalarını anında yapılandırıp gerçekleştirebilecekleri, cep boyutunda dijital cihazlara sahip.

Bununla birlikte, günümüzün geleneksel toplu üretim modeli, artan "yüksek çeşitlilik ve düşük hacim" talebini karşılayamadığından bazı üreticilerin yüksek değişkenlik gerektiren üretim ihtiyaçlarını dışarıdan temin etmesine sebep oluyor.

Üretimde OMRON’un vizyonu

OMRON, üreticilerin bu yüksek ölçekli değişkenlikten vazgeçmek yerine, operasyonel mükemmelliklerinin temelinde tam esneklik ve yeniden yapılandırma sağlayan yeni bir üretim modeli benimseyebileceklerine inanıyor. Endüstriyel otomasyondaki 65 yılı aşkın deneyimi ve yeniliklerinin daha iyi bir dünyaya hizmet etmesi gerektiğine olan güçlü inancı ile üretim vizyonunu paylaşmaktan mutluluk duyuyor ve geleceğin fabrikalarına doğru olan yolculuğun hep birlikte bugün yeniden düşünebileceğini umuyor.

Sınırların dışına çıksa ve uzun çalışmalar gerektirse de, dikkatlice seçilmiş iş ortaklarıyla yüksek değişkenliğe sahip bu yeni üretim modeline erişmek tamamen mümkün. Bu özel webinar serisi ile yolculuğunuzu planlamaya bugün başlayabilirsiniz ve gerçekten başarabilirsiniz.

Webinar serisinin tamamı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Üretimi yeniden düşün webinarları – genel bakış

1.  "Benim için Yap" - Üretimde çevikliği yeniden düşün | 2 Şubat Salı

Bu webinarda, üreticilerin yüksek değişkenliğe sahip üretim taleplerini karşılama sürecindeki zorluklar tanımlanmakta ve bu artan tüketici talebini karşılamak için hangi üretim modelinin en uygun olduğu incelenmektedir. Tamamen otonom, tekrar yapılandırılabilir ve en önemlisi kolaboratif bir yaklaşımla yüksek değişkenliğe sahip üretim süreçlerini yeniden düşünmeye davetlisiniz.

Üretim webinarına kaydolun

rethink webinar woods tailor fcard event

2.  Fabrika intralojistiğinin geleceğini yeniden düşün | 9 Şubat Salı

Mobil robotların arabalar, forkliftler ve konveyörlerin yerini nasıl alabileceğini ve bu araçları çalıştırmak için gereken insan gücünü nasıl karşılayabileceğini, ham maddelerin otomatik olarak nasıl teslim alınıp taşınabileceğini, nihai ürünlerin kalite denetimine ve depolara nasıl götürüleceğini ve tüm bunların maliyetleri azaltırken aynı zamanda kalite ve hızı nasıl artıracağını öğrenin.

İntralojistik webinarına kaydolun

rethink webinar the future intralogisitcs bw fcard event

3.  Tekrar yapılandırılabilirliği tam olarak sağlamak için gereken entegrasyonu yeniden düşün | 16 Şubat Salı

Robot teknolojisi, lojik, hareket, HMI, görsel denetim, enformasyon ve emniyet uygulamaları da dahil olmak üzere tek bir entegre otomasyon platformunun tüm üretim modelini kolayca nasıl kontrol edilebileceğini ve bu entegre kontrolün tekrar yapılandırılabilirliği nasıl tek bir düğmeyle gerçekleştirdiğini keşfedin.

Entegrasyon webinarına kaydolun

rethink webinar rethinking integration reconfigurability bw fcard event

4.  Emniyeti her seviyede yeniden düşün | 23 Şubat Salı

Günümüzün mobil robotları, kendi rotalarını belirliyor ve 1500 kg'a kadar yük taşıyabiliyor. Ayrıca, günümüzün otonom robotları kafese gerek olmadan, insanlarla birlikte yüksek hızda çalışabiliyor. Ancak bu robotlar, yeni emniyet zorluklarını da beraberinde getiriyor. Bu webinarda, AB düzenlemelerine nasıl uyabileceğiniz ve çalışanları, ürünleri ve verimliliği en iyi şekilde nasıl koruyabileceğiniz gösterilmektedir.

Emniyet webinarına kaydolun

rethink webinar rethinking safety mobile robot bw fcard event
OMRON Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin