OMRON'dan koronavirüs (COVID-19) salgınına ilişkin bilgilendirme | Omron, Türkiye

Oturum açın

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Parolayı değiştirin

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON'dan koronavirüs (COVID-19) salgınına ilişkin bilgilendirme

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

OMRON'dan koronavirüs (COVID-19) salgınına ilişkin bilgilendirme

EMEA bölgesindeki koronavirüs salgınını yakından takip ediyoruz. İlgili otoritelerin ve Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) yönergelerine uyarken tüm çalışanlarımız ve bağlantılarımızın emniyetini ve sağlığını birinci öncelik olarak görüyoruz.

OMRON Group, Çin'deki yeni koronavirüs (Covid-19) salgınına ilişkin ilk raporlardan sonra bu salgınla baş etmeye, salgını izlemeye ve etkilerini azaltmaya yönelik küresel bir ekip oluşturmuştur.

Bugün itibarıyla EMEA bölgesindeki OMRON çalışanlarının hiçbirinde doğrulanmış bir enfeksiyon bulunmaktadır. Koronavirüsle ilgili gelişmeleri yakından izlemeye devam ediyoruz. Çalışanlarımızın emniyetini ve sağlığını güvence altına almak üzere seyahatleri kısıtlamak, iş sürekliliği planlarını gözden geçirmek, grup toplantısı ve çalışmaları düzenleyip bunlara katılma gerekliliklerini ölçülü biçimde değerlendirmenin yanı sıra dünyanın herhangi bir yerindeki tesisimize gelecek olanlar için ziyaretçi yönergeleri uygulamak gibi adımlar attık.

Ayrıca, bu dönemde alınması gereken uygun önlemleri belirlemeye çalışan bölgesel bir EMEA ekibi kurduk. Bu ekip, hastalığın yayılmasını azaltma ve iş sürekliliğini koruma önlemleri de dahil olmak üzere olası küresel bir salgına karşı önlem alma konusundaki eylemlerimize rehberlik edecektir.

Tedarik Zinciri ve Müşteri Etkileri

Bildiğiniz gibi, küresel tedarik zincirinin tamamı koronavirüs salgınından etkilenmiştir ve bu durum deniz ve hava yoluyla konteyner taşımacılığı hizmetlerinde büyük ölçekli bir kesintiye neden olmuştur. OMRON, deniz ve hava yoluyla taşımacılığındaki etkinin kısa ila orta vadede teslimat güvenilirliğinde, sefer sıklığında ve bulunabilirlikte azalmaya yol açacağını öngörmektedir.

Şu anda mevcut lojistik ve teslimat tarihlerini doğrulamak daha zor olsa da, küresel üretim ve lojistik olanaklarımız sayesinde bu zorlukları aşmak ve gerekirse müşterilerin uygun hafifletici planları uygulamaya koymasına yardımcı olmak için iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz. Müşterilere güncel tahmini teslimat süreleri sağlamak üzere gemi alanı tahsislerini önceden güvence altına almaya ve taşıma halindeki nakliyeleri izlemeye ve takip etmeye çalışıyoruz.

Olası etkileri veya gecikmeleri belirlemek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca tedarikçilerimizin dünya genelindeki tesislerimizde üretimi sürdürmemiz için gereken ham madde tedarikini sağlama kapasitesini de kontrol etmeye ve doğrulamaya devam ediyoruz.

Hızla değişen bir süreçten geçtiğimizi biliyoruz ve daha fazla bilgi edindikçe gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bu gibi durumlar için yaptığımız hazırlıklara ve acil durum planlamalarımıza güveniyoruz. OMRON'un, gerekirse alternatif konumlarda ürünlerinin üretimine devam etmesini mümkün kılan, küresel bir üretim kapasitesine sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

Müşterilerimizin bu süreç boyunca şirketimizden beklediği üstün hizmeti ve desteği sunmaya kararlıyız.

Herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen yerel OMRON ofisinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Omron Endüstriyel Otomasyon'u LinkedIn'de takip edin