Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON SCARA i4L, paketleme hatlarında yenilikleri artırıyor

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Kozmetik, farmasötik ve nutrasötik ürünler için paketleme süreçlerini optimize etme

Paketleme makineleri ve otomasyon sistemlerinin lider üreticisi MACCO, verimliliği artırmak ve süreçleri hızlandırmak için OMRON SCARA i4L-550L Robotu kozmetik, farmasötik ve nutrasötik paketleme hatlarına entegre etti. Bu sayede MACCO, makine duruş süresini azaltarak ve operatörün denetleyici rolünde çalışmasını kolaylaştırarak çalışma süresini optimize eden yenilikçi ürünler tasarlamayı ve pazarlamayı amaçlamaktadır.

SCARA i4L-550L robotu kullanmanın temel avantajı, bu robotun esnekliği korurken süreçleri hızlandırarak verimliliği daha da artırabilmesidir. Bu, MACCO'nun işletme maliyetlerini etkilemeden farklı döngülere, ürünlere, serilere, boyutlara ve yönlere uyum sağlamasına olanak tanır. Ayrıca robot, şişelerin kaplara (şişeler veya ilaç şişeleri gibi ayrı ürünleri tutmak için kullanılan plastik konteynerler) yerleştirilmesi veya şişelere kapak ve/veya pompa takılması gibi tekrarlı ve yorucu aşamalar sırasında operatörün yerini alabilir, böylece operatörün fiziksel ve zihinsel sağlığını iyileştirilir ve üretim hattında darboğazlar önlenir.

SCARA i4L-550L robot, "MRT-2-1/EL" modeli çok biçimli dolum ve kapak takma hattının üretim sürecinin başlangıcında MACCO "IN-LINE/S" modülüne entegre edilmiştir. Ayrıca MACCO; AutoVISION yazılımı, 5 megapiksel sensör, otomatik odaklama ve alternatif LED konfigürasyonu dahil olmak üzere bir OMRON MicroHAWK F430 Akıllı Kamera kullanmıştır. Biçim kontrolü, varlık kontrolü, yön doğrulama ve şişe/kavanozun bütünlüğü üzerinde küçük kalite kontrolleri için yerden tasarruf sağlayan ve kullanımı kolay bir çözümdür. Makineler arasında daha iyi işlevsellik için görsel denetim analizinin görselleştirilmesi HMI arayüzüne entegre edilmiştir.

SCARA i4L-550L robotun çok yönlülüğü, kompakt boyutu ve programlama kolaylığı, MACCO'nun bu tür bir yükseltme gerektiren tüm makine ve hatlara uygun birden fazla uygulama geliştirmesine olanak sağlamıştır. "MRT-2-1/EL" serisi, standart tabanlar ve modüler yan kollara sahip açık kapların kullanımı sayesinde hem stabil hem de stabil olmayan şişeler/kavanozlar ile çalışır. Fırçasız motorlar ve "takip" veya statik damlama önleyici kapaklar tarafından yönlendirilen volümetrik dozlama üniteleri sayesinde 2 ml ila 1 l hacimlerde yarı yoğun, yoğun, sıvı ve köpüklü ürünleri işleyebilir.

Ayrıca kapak takma istasyonu, her tür kapağın (vidalı, bilyeli, pompalı, minik tetikli, damlalık ve emniyet kapakları) işlenmesine olanak tanıyan üniversal bir tutucuya sahiptir. Fırçasız motor, sıkma torkunun kontrol edilmesini sağlar. MACCO, bu makinenin geliştirilmesi sırasında sadece OMRON'un yüksek performanslı ürünlerine değil, aynı zamanda OMRON uzmanlarının desteğine ve tavsiyelerine güvendi. Tasarım aşamasından makinenin başlatılmasına kadar MACCO teknisyenleriyle iş birliği yaptılar.

in-line macco fcard sol
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin