Müşteri referansları | OMRON, Türkiye

Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: Müşteri referansları

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Müşteri referansları

Biz, Omron'da müşterilerimizi dinlemeyi severiz. Tüm gün müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyebiliriz, böylece yeni fikirler üretiriz. 20 yılı aşkın süredir paketleme makinesi müşterilerimizi dinlediğimiz için de iyi fikirlerimiz olduğunu duymak sizi şaşırtmamalı.

Bu fikirleri bizden dinlemek yerine sizin gibi diğer müşterilerimizden dinlemeyi tercih edeceğinizi düşündük.

martini packaging sol

Martini, makarna paketlemeyi OMRON teknolojisi ile kusursuz hâle getiriyor

İtalya'da hizmet veren Martini Srl, gıda sektörü için yüksek hassasiyetli tartım ve paketleme makineleri üretiyor. Kullandıkları yeni MCRS-VD paketleme sistemi, dakikada 180 adede kadar makarna paketi üretiyor. Çözümün merkezinde ise MCRS-VD'nin hareketlerini yöneten OMRON NX701 1600 makine kontrolörü yer alıyor. OMRON'un NX-TC Kusursuz Sızdırmazlık teknolojisi, son kullanıcı için ilgili termoregülasyonun kararlılığını iyileştirme olanağı sağlar ve paketleme filmlerinin kullanımıyla ilişkili maliyetleri azaltır.

Daha fazla bilgi
diva-international fcard sol

Otonom mobil robotlar Diva International'da iç lojistik süreçlerini basitleştiriyor

Büyük şirketler, fabrikalarda ve depolarda manuel süreçleri kolaylaştırmak için robotlardan giderek daha fazla yararlanıyor. Bu şirketlerden biri de merkezi İtalya'nın Umbria bölgesinde bulunan Diva International. Diva, ıslak mendilleri üretim tesisinden aynı depodaki paletleme alanına taşımak için kullandığı sistemi dönüştürmek istiyordu. Tesis yönetim sağlayıcısı olan FM Vision ile birlikte beş OMRON otonom mobil robotu (AMR) ve OMRON'un Sysmac NJ makine kontrolörünü kullanan yeni ve otomatik bir sistem geliştirdiler. Bu sayede daha güvenli, daha verimli ve daha esnek bir süreç elde ettiler.

Daha fazla bilgi
seafood parlevliet fcard comp

Seafood Parlevliet'in otomatik balık filetolama çözümü, kalite ve maliyet verimliliği sağlıyor

Hollandalı balık üreticisi, otomatik üretim hattı ile manuel iş gücünü %75 oranında azaltırken üretimi de beş kata kadar daha hızlı hale getirmeyi başardı. Yerel bir otomasyon ortağı olan Innovotech BV tarafından oluşturulan bu çözüm, içerisindeki OMRON kontrol ve görsel denetim sistemleriyle şirketin Hollanda'daki rekabetçi üretimini sürdürmesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi
bolci chocolate fcard misc

Robotik otomasyon, BOLÇİ'de üretimi %40 artırdı

Türk çikolata üreticisi BOLÇİ, "insan eli değmemiş" çikolata ürünleri sunma taahhüdünü yerine getirmek istiyordu. Omron ve Innovas, üretim kalitesini artırmak ve işçilik maliyetlerini azaltmak amacıyla fabrikanın üretim hattının paketleme bölümünde üç Omron robotundan oluşan bir hat devreye almak için güçlerini birleştirdiler.

Daha fazla bilgi
Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer
 • Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  An integrated approach combining vision, robotics and a versatile feeder. A Danish packaging manufacturer that specialises in airbags for securing and safeguarding cargo, needed to introduce new parts, such as plastic air valves, into their production line. Instead of adding a new large bowl feeder, they looked for an innovative, flexible and space-saving solution. DamGaard Automatik, a Danish systems integrator, recommended Omron’s AnyFeeder Solution for the job, combined with Omron’s Smart Vision MX and an eCobra 600 robot.

  02:20

Eksiksiz parça besleyici çözümü üretim hattında esneklik sağlıyor

Görsel denetim, robotlar ve çok yönlü besleyiciyi bir araya getiren entegre yaklaşım.

Daha fazla bilgi
Robot-assisted packaging: 30% more productivity
 • Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Combilo - a leading fruit and vegetables wholesaler in the Netherlands, recently installed a new robot-assisted packaging line and, overnight, increased productivity by 30%. The new packaging line includes delta robots and vision system from Omron and was built by the systems integrator EasyPack Technologies. Discover how our integrated solutions can boost your productivity by 30%

  02:21

%30 daha yüksek verimlilik ve daha az hata

Paralel robotlar ve görsel denetim sistemi, dolmalık biber paketleme hattına hız kazandırıyor

Daha fazla bilgi
From compound to tube, in any format
 • From compound to tube, in any format

  From compound to tube, in any format

  See how Omron PLCs and touch screens are at the heart of solutions developed by Axomatic producing and packaging all types of creams, gels and emulsios.

  05:33

Bileşikten tüpe, her formatta!

Her tür krem, jel ve merhemi üretmek ve paketlemek için Axomatic tarafından geliştirilen çözümlerin kalbinde Omron PLC'leri ve dokunmatik ekranlarının nasıl yer aldığını okuyun.

Daha fazla bilgi
omag 420 x 300 sol

Son kullanma tarihini takip edin!

Kompakt, güvenilir, yenilikçi özelliklerle dolu ve tüm parçaları kolaylıkla erişilebilir olan son teknoloji ürünü bir paketleme makinesi. Dompé'nin "Okitask" adlı ilacının üretimi için Omron ile birlikte Omag tarafından tasarlanmış olan yeni çubuk paketleme makinesi serisinin özellikleri hakkında bilgi edinin.

Daha fazla bilgi
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

İlaç fason üreticisi

Bir fason üretici; çeşitli üretim sahaları, fason üreticiler, yeniden paketleyiciler ve diğer servis sağlayıcıları içinde, çeşitli standart ve prosedürleri olan birçok ilaç müşterisine, gereken tüm Avrupa düzenlemelerine uyup bütün eşsiz kodlara kaydolarak 1.000.000 serileştirilmiş paketi nasıl tedarik eder?

Daha fazla bilgi
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Daha gelişmiş makineler üretmek için Line Equipment'a yardım ediyoruz

Yazılımlarımızın ve donanım çözümlerimizin bizim desteğimizle makinelerine uygulanmasının Line Equipment'ın piyasaya nasıl daha gelişmiş ürünler sunmasını sağladığını görmek için röportajı izleyin.

Daha fazla bilgi
storopack 420x300 v2 sol

Boşluk doldurma kağıdı üretmenin esnek ve kompakt yolu

Bir ürün ile ürün kutusu (örn. mukavva koli) arasındaki boşlukları doldurmak birçok ürün tedarikçisinin karşılaştığı bir sorundur. Bu sorunu çözmek için yıllardır kullanılan bir yöntem ise hafiflik, kolayca bulunabilme, tekrar kullanılabilme ve geri dönüştürülebilme avantajlarına sahip sıkıca katlanmış kağıttır.

Daha fazla bilgi
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace
 • Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Finnish manufacturer Jomet builds comprehensive systems for the packaging industry, from product handling and quality control to labelling, palletizing and wrapping. Working with major online retailers, Jomet faces continuing demands for innovative solutions, and with Omron's help they are creating machines that are fast and reliable, and which deliver beyond the end-users' expectations.

  03:15

Kullanıcılara beklentilerinden fazlasını sunan makineler

Finlandiyalı makine üreticisi Jomet, müşterilerin yenilik taleplerine yanıt veren kapsamlı paketleme çözümü seçenekleri üretiyor.

Daha fazla bilgi
eu ct auxpama webimages 420x300 sol

Yeni ekmek kesme makinesi işlem süresini %55 kısaltıyor

İspanya'nın ekmek kesme otomasyonu uzmanı Auxpama geçtiğimiz günlerde fırınlamadan hemen önce somunların üstündeki izleri yapan yeni bir otomatik kesme tepsisi piyasaya sundu. Son derece gelişmiş olan bu makine, 6 dakikadan fazla süren bu işlemi sadece 2,45 dakikaya indiriyor. Makinenin kalbini de Omron Sysmac kontrol platformu oluşturuyor.

Daha fazla bilgi
eu ct ecocaps webimages 420x300 sol

Yeni içecek paketleme makinesi yüksek hızlı bir veriyolu kullanarak tüm istasyonlarda otomasyon sağlıyor

İtalyan paketleme makinesi uzmanı Ecocap’s, pazar için yeni bir makine geliştirmeye karar verdiğinde Omron Sysmac platformu tabanlı yeni otomasyon modelini pazara uyarlama olanağına sahip oldu. Fikir, saatte 20.000 teneke kutu kapasiteli ve tüm istasyonları otomatik çalışan bir sistem geliştirmekti ve bunun için tek bir yüksek hızlı veriyolu kullanılması hedefleniyordu: EtherCAT.

Daha fazla bilgi
eu ct mectra webimages 420x300 sol

Yeni palet makineleri yatay eksende hareket sağlamak için Omron doğrusal motor kavrama sistemini kullanıyor

Ristora markasının kısa bir süre önce devreye aldığı paketleme hatlarından biri İtalyan paketleme uzamanı Mectra tarafından geliştirilen paletleme sistemini kullanmaktadır. Bu yeni sistemde geleneksel bant itme mekanizmasının yerini Omron Accurax Serisi doğrusal motor almıştır. Sonuç; daha fazla hız, daha fazla esneklik, daha yüksek güvenilirlik.

Daha fazla bilgi
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable
 • Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Converging solutions is a supplier of converging and end of line stacking solutions throughout the packaging industry. Learn how Converging Solutions and Omron partner to face the challenges in Converging Solutions' changing market. 0:24 Introduction Converging Solutions 0:39 Market changes for Converging Solutions 1:18 Why Omron 1:54 Technical challenges 2:26 Partnership between Omron and Converging Solutions 2:52 The Pack Stacker 4:14 Costs: more for less 5:06 Design, training, construction and installation

  06:02

Daha fazla, daha hızlı çalışmayla küresel bir müşteri tabanı oluşturma

Converging Solutions Paket İstifleyici, İngiltere'de önceden şekillendirilmiş paketleri otomatik istifleme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şirket gıda dışı pazarlarda ve diğer ülkelerde rekabete dahil olmak istediğinde, makinelerin daha fazla ve daha hızlı iş yapmaları gerekiyordu.

Daha fazla bilgi
mespic machine420x300 logo

Mespic'in hepsi bir arada çözümü...

İtalya merkezli Mespic entegre hat sonu paketleme makinelerinin tasarım ve yapımında uzmanlaşmıştır. Şirket kısa süre önce Omron ile işbirliği yaparak çay paketleri için hepsi bir arada bir ikinci ve son paketleme çözümü geliştirdi.

Daha fazla bilgi