Oturum açın

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Kaydol

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Omron'a kaydolduğunuz için teşekkür ederiz

Hesabınızı tamamlamanız için şu adrese bir e-posta gönderildi:

Web sitesine geri dönün

doğrudan erişim

Bilgilerinizi aşağıya girin ve bu sayfadaki içeriğe doğrudan erişin

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Teknik zorluklar yaşamaktayız. Form gönderme işleminiz başarılı olmadı. Lütfen özürlerimizi kabul edin ve daha sonra tekrar deneyin. Detaylar: [details]

Download

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz

Artık şuna erişebileceksiniz: OMRON iLab Konsept Doğrulama Seminerleri

Şu adrese bir onay e-postası gönderildi:

Sayfaya devam edin

Bu belgeyi indirmek için lütfen veya doğrudan erişim edinin

Etkinlikler

OMRON iLab Konsept Doğrulama Seminerleri

Uygun yerler 100
Uygun tarihler yok. Bu eğitim programını takip etmek istiyorsanız lütfen [bizimle iletişime geçin]

Robotik üretim konseptlerini deneyimlemeye hazır mısınız?

Robotik otomasyon teknolojilerimiz ile özel uygulamalarınızı henüz gerçekleşmeden deneyimlemek ve elde edilen gelişmeleri yerinde uygulamak için birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Üretimde robotların sunduğu avantajlar doğrulanıyor

Türkiye'de üreticiler, verimliliği artıracak ve endüstri genelindeki mevcut bir çok sıkıntıya çözüm olacak endüstriyel robotların potansiyeli konusunda hem fikir. Ancak, aynı zamanda, kendi benzersiz uygulamaları için kesin bir yatırım getirisi sağlayacağına dair güvence olmadan başlangıç aşamasında önemli bir sermaye yatırımı yapmakta isteksizler...

OMRON İnovasyon Laboratuvarı, müşterilerine herhangi bir finansal taahhütte bulunmadan önce, uygulamalarını her türlü ayrıntıda kopyalayan bir “Konsept Doğrulama” uygulaması sunuyor.

innovation lab 3 newspri sol

“Konsept Doğrulama” birlikte geliştiriliyor

İnovasyon Laboratuvarı, üreticilere, robotların kendi üretim hatlarında sahip olacağı etkinin doğru bir şekilde gösterilmesini sağlamak için hızlı bir şekilde yapılandırılabilen bir platform sunuyor. Bu aynı zamanda OMRON’un diğer ürünlerinin robotların sağladığı faydaları arttırmak için nasıl hızlı bir şekilde entegre edilebileceğini göstermesine de olanak tanıyor. Ayrıca üreticilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını sağlıyor ve ilgilenilen potansiyel müşterileri memnun müşterilere dönüştürmeye yardımcı olan güçlü bir araç haline geliyor.

Eksiksiz endüstriyel robot portföyü

İnovasyon Laboratuvarı sayesinde OMRON, üretim hattında ürünlerin taşınması için kullanılan Scara, 6-Eksen ve yüksek hızlı Delta robotları da dahil olmak üzere endüstriyel robot portföyünün tamamını sergileyebileceği bir platform sunuyor. Sabit robotların yanı sıra, OMRON’un Otonom Mobil Robotları ve Kolaboratif Robotları da laboratuvarda yer alıyor.

innovation lab 2 newspri sol

Üretim sürecinin ötesine geçiş

En yeni robot teknolojisine sahip olmanın yanı sıra laboratuvar, OMRON'un algılama, kontrol ve hareket için ürettiği diğer ürünleri ve şirketin Buluta bağlı ve Yapay Zeka kontrollü yönetim sistemleri ile eksiksiz bir üretim kontrol çözümü sağlamak için robotların nasıl entegre olabileceğini vurguluyor. Aynı zamanda ürünlerin ambalajlama ve malzemelerin dağıtımı gibi diğer üretim alanlarının verimliliğini nasıl artırabileceğini göstermek için üretim sürecinin ötesine geçmiş oluyor.

OMRON, i-Automation! konsepti ile üretim sahalarına; entegre (“Kontrol evrimi”), akıllı (Bilgi ve İletişim Teknolojileri ile geliştirilen akıllı sistemler) ve interaktif (İnsanlar ve makineler arasındaki yeni uyum) inovasyon getirme taahhüdünün bir parçası olarak, bu yeni İnovasyon Laboratuvarı ile üreticilerin Akıllı Üretimin avantajlarını elde etmelerini sağlıyor.

Şimdi, robotik otomasyon teknolojimizin sürekli gelişimini geleneksel bağımsız kontrol cihazlarından uygulama tabanlı gelişmiş öğelere kadar geniş bir yelpazede deneyimleyin!

Laboratuvar ile ilgili diğer tanıtıcı bilgiler için internet sayfasına göz atabilirsiniz.